Aşk Büyüleri

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü aşklarına karşılık bulamayanların başvurduğu yöntemlerden bir tanesidir. Büyünün amacı herhangi bir kişinin yapan kişiye aşk duymasını sağlamaktır. Bu büyü hem ev ortamında hem de bir medyum, hoca aracılığı ile yapılabilmektedir. Karar tamamen kişiye bağlıdır.

Ancak profesyonel bir destek almak daha sağlıklı sonuçlar yaratacaktır. Ev ortamında yapılacak ise oldukça dikkatli ve özenli davranılmalıdır. Ayrıca bir hoca ya da medyumdan yapılışı hakkında tüm bilgiler alınmalıdır.

Aşık Etme Büyüsünün Yapılışı

Aşık etme büyüsü yapılışı bazı esaslara dayanmaktadır. Kolay bir süreç değildir, belirli aşamaları vardır ve her aşamanın da kendine göre bazı ince noktaları bulunmaktadır. Büyü yapılması pek tavsiye edilen bir durum değildir. Çünkü en etkili büyü bile belirli bir süre sonra geçerliliğini yitirecektir.

Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

Bu nedenle doğal yollarla kişinin âşık olunmasının sağlanması daha doğru olacaktır. Eğer yapılma konusunda çok kararlı davranılıyor ise büyü kitaplarından yardım alınabilir ya da bir medyumun görüşüne başvurulabilir. Büyü yapmak için çeşitli materyallere ve nesnelere ihtiyaç duyulabileceği de unutulmamalıdır.

Eğer daha öncesinde böyle bir tecrübeniz yoksa profesyonel bir yardım almanız daha doğru olacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Hazırlanır?

Aşık etme büyüsü nasıl hazırlanır sorusu da yine bu büyüye başvuranların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun tek ve kesin bir cevabı bulunmamaktadır. Doğru ve etkili bir büyü için birçok hususa dikkat edilmelidir.

Öncelikle aşık etme büyüsü hazırlığı gecenin 12’sinden sonra yapılmalıdır. Bu oldukça önemli bir noktadır. Ayrıca ortamın da sessiz ve dingin olmasına özen göstermelisiniz. Bununla birlikte büyüyü yapacak olan kişi temiz durumda olmalıdır. Büyünün yapıldığı oda da oldukça temiz, hijyenik olmalı ve loş bir havaya sahip olmalıdır. İsteğe bağlı olarak da oda güllerle ve hoş kokular ile süslenebilir.

Mum da oldukça önemli bir detaydır. Oda mumlarla donatılmalı ve bu mumlar bazı özel sözler söylenerek yerleştirilmelidir. Kişi niyette bulunduktan sonra yüzüğü parmağına takılmalıdır. Aşık etme büyüsünün hazırlanışı ve aşamaları böyledir.

Aşık Etme Büyüsü Hazırlama

Aşık etme büyüsü hazırlama o kadar da basit bir yöntem değildir. Her büyüde olduğu gibi bu büyünün de hazırlanışında bazı hassas noktalar bulunmaktadır. Yukarıda zaten büyünün hazırlanışındaki aşamalardan ve gerekli materyallerden söz edilmiştir.

Hazırlarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar daha vardır. Öncelikle kişinin zihni biraz arınmış olmalıdır. Mutlaka kendini hazır hissettiği ve bu büyünün sonuçlarını göze aldıktan sonra yapmalıdır. Çünkü büyü yapıldıktan ve elbette başarılı olduktan sonra kişide 7 gün içerisinde değişimler görülecektir. Aşık etme büyüsü yapılan kişi bu 1 haftalık süreçte sık sık kafa karışıklıkları yaşayacak ve düşünceli bir profil görüntüsü çizecektir.

Ayrıca bu kişi yine uyumakta zorluklar çekecek ve sık sık rüyalar görecektir. Rüyaların içeriği ise büyük çoğunlukla büyüyü yapan kişi olacaktır. Görüldüğü gibi bu iş asla hafife alınmaması gereken son derece önemli bir iştir. Mutlaka tüm sonuçlar göze alınmalı ve işin manevi boyutları da hesaba katılmalıdır.

Bağlama Büyüleri ile ilgili yazımı incelemek ister misiniz? Linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşık etme büyüsü yapan medyumlar araştırılıyor ve bu büyüyü yapacak bir medyum aranıyorsa mutlaka işin ehli biri bulunmalıdır. Aksi taktirde hem büyü işe yaramayacak hem de verilen emek ve paralar boşa çıkacaktır. Bu nedenle büyüyü yaptıracak kişi medyum seçimine dikkat etmelidir.

Piyasada çok sayıda medyum adı altında dolandırıcı ve tek gayesi ticari kaygılar olan kişiler mevcuttur. Bu durumu yaşamamak ve tuzağa düşmemek için iyi bir araştırma yapılmalı ve mümkünse daha önce yaptıran kişilerin görüşüne başvurulmalıdır.

Aşık Etme Büyülerini Yapan Hocalar

Aşık etme büyülerini  yapan hocalar bu konuda yetkin ve tecrübe sahibi kişiler olmalıdır. Böyle olmaz ise büyünün hiçbir ehemmiyeti kalmamakla birlikte ters etkiler de görülebilecektir. Eğer kişi aşık etme büyüsünü yaptırmayı kafaya koymuş ise mutlaka deneyimli, işin ehli, profesyonel bir hocadan yardım almalıdır.

İnternette medyum ve hoca adı altında birçok dolandırıcı bulunmaktadır. Bu kişilere güvenip de hem duygularınızı kullandırmamalı hem de paranızı kaybetmemelisiniz. Kısacası hoca seçimine ekstra bir özen göstermeli ve emin olunduktan sonra büyü yaptırılmalıdır.

Ayrıca yotube linkinden sayfamı takip edebilirsiniz.

Oyla post

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Selamünaleyküm Muharrem hocamdan bayağı güzel sonuç alan insanlar var bende aralarından biriyim bende aşık etme büyüsü uygulaması aldım daha birkaç gün oldu ama ben de ümitliyim gerçekten çok zor zamanlar geçiriyordum Ben tesadüfen ulaştım Muharrem hoca’ya çok nazik beri ümit ediyorum bana da faydası olacak teşekkür ediyorum

  2. Katılıyorum size ben de çok teşekkür ediyorum Ben de aynı işlemden yaptırdım 20 günlük bir süreçte gerçekten çok güzel sonuçlar aldım hepsi hocamın sayesinde Allah ondan razı olsun ..

  3. Katılıyorum size ben de çok teşekkür ediyorum Ben de aynı işlemden yaptırdım 20 günlük bir süreçte gerçekten çok güzel sonuçlar aldım hepsi hocamın sayesinde Allah ondan razı olsun ..

  4. Hayırlı günler hocam uyguladığınız aşık etme büyüsü ile ilişkimize yeni bir yön verdik söylediğimiz her şeyi harfiyen yerine getiriyorum bizimle ilgilendiğiniz ve sabırla dinlediğiniz için çok teşekkür ediyorum size Allah razı olsun

  5. Şanslıyım önce sitenizi sonra sizi keşfettim ve sizi aramamda aşık etme büyüsü konusunda verdiğiniz diğer bilgilerde çok faydalı oldu sağ olun hocam .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara