Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü en etkili ve en çok başvurulan büyüler arasında yer almaktadır. İki kişinin arasını açmak, söz konusu kişiyi birinden uzaklaştırmak, evine ve ailesine olan bağlılığını azaltmak için yapılmaktadır. Ayırma büyüsü buna ek olarak pek çok sebepten ötürü yapılabilmektedir. Bu sebepleri aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür.

  • Evli olan bir kimseyi eşinden, evinden, çocuklarından uzaklaştırmak. Yani kişiyi ailesinden soğutmak için yapılabilmektedir.
  • Sevgili olanların, nişanlı olanların birbirinden ayrılması için yapılabilmektedir.
  • Herhangi iki kişinin birbirinden soğuması, birbirlerine küsmesi yani aralarının onarılamaz şekilde bozulması için yapılabilmektedir.
  • İki çok yakın dostun, arkadaşın arasını açmak amacıyla yapılabilmektedir.
  • Aile içinde huzursuzluk yaşaması ve böylelikle de ailesi ile arasına soğukluk girmesi için yapılabilmektedir.

Kısacası ayırma büyüsü pek çok durum için yapılabilen bir büyü olsa da temel mantığı tam olarak bu şekildedir. Odak noktasında iki insanın birbirinden uzaklaşması, birbirinden soğuması yer almaktadır.

Kendinden Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü ya da bir diğer bilinen adıyla kendinden ayırma büyüsü son dönemlerde en çok başvurulan yöntemler arasında gösterilmektedir. Uzun yıllardan beri yapılagelen bu büyüler günümüzde de hala popüler halde olmakla birlikte etkisini de göstermektedir. İyi niyetli soğutma büyüsü yapılabildiği gibi kötü niyetli de yapılabilmektedir. Öncelikle büyüyü niçin yaptırmak istediğinizi bilmeli ve gerçekten emin olduktan sonra buna karar vermelisiniz.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Kendinden ayırma büyüsü, soğutma büyüsü ile benzer özellikler göstermektedir. Ancak kendinden ayırma büyüsünde amaç büyüyü yapan kişinin, yapılan kişiyi kendinden soğutmasıdır. Yani büyüyü yapan kişi söz konusu kişiden çeşitli sebeplerden dolayı ayrılamıyorsa bu yola başvurabilmektedir. Örneğin kişi kendini istemediği bir ilişkinin içinde görüyor ve buna bir son vermek istiyorsa bu büyüyü deneyebilmektedir.

Bu büyü ev ortamında yapılabilecek büyülerden bir tanesidir. Ancak bu durum yine de pek tavsiye edilen bir şey değildir. Daha doğru, başarılı ve kalıcı bir netice elde edilmek isteniyorsa uzman bir medyum ya da hocadan yardım alınması daha iyi olacaktır.

Uzak Tutma Büyüsü            

Uzak tutma büyüsü de yine ayırma büyüsü kapsamında yer alan bir yöntemdir. Bu büyünün amacı bir çifti birbirinden uzaklaştırmak, aralarını açmaktır. Uzak tutma büyüsü yapıldığında genellikle etkisi 7 gün içerisinde gözlemlenir. Gözlemler neticesinde yapılan kişide belli başlı örnekler görülecektir. En belirgin gösterge normalde çok iyi anlaşan bir çiftin artık hiç anlaşamaması ve birbirinden soğumasıdır.

Bu büyü tesiri altında olan kişi sevdiğiyle, eşiyle ya da çok yakın bir dostuyla düşman hale gelecektir. Ortada hiçbir şey yokken huzursuzluk ve gerginlik yaşanacaktır. Kişi artık çok iyi anlaştığı hayat arkadaşıyla hiç anlaşamaz bir noktaya gelecektir. Bununla birlikte bu büyü tesirinde olan kişi bunalımlı bir profil çizecek, halsizlik yaşayacak ve uykuya dalmakta güçlük çekebilecektir.

Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüsü en çok başvurulan büyülerden bir tanesidir. Çünkü kapsamı oldukça geniştir. Kişi bir yakının, eşinin ya da sevgilisinin bir huyunu terk etmesi yani o huyundan soğuması için bu büyüye başvurabilmektedir. Eğer kişi ailesine çok düşkünse, kötü alışkanlıkları varsa, arkadaş ortamına aşırı düşkünlük durumu varsa, gece hayatı varsa ya da cinsellik zaafı varsa bu durumlardan uzaklaşması için yapılabilmektedir.

Şüphesiz ki bu durumlara daha nice madde eklenebilir. Ancak temel mantığı bu şekilde işlemektedir. Etkisini ise çok kısa bir sürede gösterecektir.

Etkili Ayırma Büyüsü

Etkili ayırma büyüsü seven çiftlerin birbirinden ayrılması amacıyla yapılan bir büyüdür. Kişinin kader çizgisine bir müdahale olarak görüldüğünden neticeleri oldukça güçlü olabilecektir. Manevi anlamda da birçok sonucu olabilecek bir büyüdür. Kişi bu büyü yöntemine başvurmadan evvel çok düşünmelidir.

Bu büyü evli çiftlerin, sevgililerin birbirinden ayrılması amacıyla yapılmaktadır. Hem uzaktan hem de fotoğraflar üzerinden yapılabilen bir büyüdür. Büyü yapıldıktan yaklaşık 7 gün içerisinde etkileri rahatlıkla gözlemlenecektir. Ev ortamında yapılabilen bir büyüdür. Eğer evde yapılacaksa evin sessiz ve sakin bir ortamı olmasına özen gösterilmelidir.

Ardından gerekli sözcükler belirtilen miktarda söylenmeli ve kişi içinden bu sözleri zikretmelidir. Elbette bu iş için bazı materyaller de gerekebilmektedir. Nasıl yapıldığını tam olarak öğrendikten sonra deneyebilir ya da bir hocadan yardım alabilirsiniz.

Youtube kanalımı incelediniz mi?

Oyla post

Bir Yorum

  1. Bu konuda bilgili insanlar bulmak neredeyse imkansız, ancak görünüşe göre
    ne dediğini biliyorsunuz ! teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara