Ayırma Duası

Ayırma Duası

Ayırma Duası

Ayırma Duası İnsan ilişkilerinde beraber olmak kadar ayrılmak da vardır. Fakat bazı insanlar bu tür bir durumu kabul etme konusunda daha agresif olabilirler. Hatta bu durum zamanla saplantı oluşmasına sebep olur. Bu saplantı da sadece kişinin kendisine zarar vermekle kalmaz aynı zamanda karşısındaki kişiye daha çok zarar verir.

Fakat kim ne derse desin bu tarz takıntılı kişiler maalesef kararlarından vazgeçmezler. Eğer siz de bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalıyorsanız işte bu tarz bir durum için en etkili yöntemlerden bir tanesi ayırma duası olacaktır.

Ayırma Duası

Tabii ki bu ayırma duası için internet üzerinden araştırma yaparak da fikir sahibi olup kendi duanızı edebileceğiniz gibi profesyonel bir şekilde de hocalardan destek alabilirsiniz. Bunun tercihi tamamen size kalmış olsa da bu alanda uzman bir hocadan destek almak her zaman daha iyidir.

Kendinden Ayırma Duası

Eğer kişinin hayatında saplantılı kişiler varsa ve ne kadar dil dökülürse dökülsün bu kişilerden kendini ayırmak mümkün olmuyorsa bu tür bir durumda ayırma duası en önemli dualardan bir tanesidir. Bunun için araştırma yaparak kişinin bu alanda hizmet veren hocalardan destek alması oldukça önemli olacaktır. Bu sayede kişi kendinden ayırma duası ile kendisine tamamen takıntılı bir kişiden de kolay bir şekilde uzaklaşabilir.

Bunun yanı sıra yine bazı durumlarda kişi karşısındaki kişinin kalbini kırmadan onunla ayrılmak ister. Bu sebeple de ayrılma konuşmasını da bir türlü yapamayacak fakat bu durum gün geçtikçe onun canını sıkmaya devam edecektir. İşte bu tür bir durum için de kendinden ayırma duası oldukça etkili olacak ve karşınızdaki kişi sizden ayrılacaktır. Youtube kanalıma buradan ulaşabilirsiniz.

 Uzak Tutma Duası

Bazen yakınımızda olmasını istemediğimiz kişiler sürekli yakınımızda olur. İşte bu tür bir durum için de uzak tutma, ayırma duası gibi destekler almanız zorunludur. İşte bu sebeple de uzak tutma duası gibi destekler almak gerekir. Bunun için de mistik güçleri oldukça yüksek olan hocalardan destek almak oldukça önemli olacaktır. Siz de böyle bir destek almak istiyorsanız profesyonel bir hoca arayışına girmeniz gerekir.

Bu arayış neticesinde de bulacağınız hocaya mutlaka güvenmelisiniz. Onun sizden istediği bilgileri eksiksiz bir şekilde söylemeli ve duanın gücüne de saygı duymanız gerekir. Bunu yaptığınız vakit sizden uzak durmasını istediğiniz kişinin kısa bir süre içinde sizden uzaklaştığını göreceksiniz. Böylece de belki de size takıntılı olan bir kişiden duanın gücüyle kurtulmak mümkün olacaktır.

 Uzaklaştırma Duası

Bazı durumlarda da kişi kendisi için değil ailesi ve sevdikleri için de bu tür yollara başvurabilir. Eğer ailenizde ya da yakın çevrenizde bu tür bir sıkıntı yaşayan kişi varsa onun için de uzaklaştırma duası etkili olacaktır. Bunun için de niyetinizin iyi olması önemlidir. Yani tamamen iyi niyetle beraber olan iki kişiyi uzaklaştırmak için edilecek duanın faydalı olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Uzaklaştırma duasının etkisinin de ne kadar süre içinde gözükeceğini net bir şekilde söylemek mümkün olmayacaktır. Yani bu tür duaların etkisi kişilerin durumuna bağlı olarak da değişkenlik göstererek etkisini gösterir. Fakat en geç 1 ay içinde duanın etkileri gözükecek ve edilen dua kabul olacaktır. Tabii ki bu duaların tutması için de iyi bir hoca seçimi yapmak önemlidir ve bunun için de araştırma yapmak gerekir.

Etkili Ayırma Duası

Ayırma dualarının da belirli çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebeple her durum için farklı bir dua olacağı için de bu sebeple hoca seçimi önemli olacaktır. Yani hoca ne kadar bu konularda bilgiliyse bu tür bir durumda duanın etki gücü de oldukça yüksek olacaktır. Bundan dolayı çevrenizde daha önce bu tür hocalardan destek alan kişiler varsa onlardan da fikir alabilirsiniz.

Tabii ki duanın daha etkili olması için hocaların da kendilerine göre bazı inanışları bulunmaktadır. Kimi hoca bu tür duaların cuma günleri daha çabuk etkisini gösterdiği için duaların başlangıcını cuma yapmaya karar verebilir. İşte bu tür durumlar için sizler de alanında uzman olduğuna inandığınız ve mistik gücü de oldukça yüksek bir hoca ile beraber ayırma duasını ederek daha net sonuçlar alabilirsiniz.

Çok Kuvvetli Bağlama Duaları ilgili konumu incelemek ister misiniz? Linki tıklayınız.

Oyla post

7 Yorum

  1. Merhaba! sizi sosyalden de takip etmekteyiz yeni yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

  2. harika bir açıklama yazınız ve verdiğiniz bilgiler gerçekten çok açıklayıcı. elinize sağlık

  3. Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Çabalarınızı gerçekten takdir ediyorum ve Yazınızın devamını bekliyorum tekrar teşekkür ederim.

  4. merhaba hüseyin bey evet bende muharrem hocamın bir durumdan dolayı bana özel hazırladığı ayırma duası ile fayda gördüm allahım ondan razı olsun..

  5. selamun aleyküm herkese hocamın ayırma duası ile derdine çare bulan varmı ? ben kendisinden yuksek oranda etki alan bir danısmanıyım bu sekilde bir platform actıgı ıcın de ayrıca tesekkur edıyorum hocama allah ondan razı olsun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara