Büyü

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyüler çok eski zamanlardan beri yapılmakta olup; birçok farklı nedenden ötürü insanların isteklerine ulaşması amacıyla tercih edilir. Büyü nedir konusunu merak eden kişilerin en çok araştırdıkları konulardan birisi de büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabıdır.

Bir insanın üzerinde büyü olup olmadığının anlaşılması için en az üç farklı belirtinin görülmesi gerekir.  Bir insan üzerinde büyü olup olmadığı; büyü yapılan kişi tarafından zor olsa da anlaşılabileceği gibi çoğunlukla büyü yapılan kişinin dikkatli yakınları tarafından fark edilir. Büyü insanlık tarihi kadar eski olmakla birlikte; nesilden nesile aktarılan gizemli bir dünyadır.

Büyü Nasıl Anlaşılır?
Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bu gizemli dünya aynı zamanda insanoğlunun en büyük isteklerine ulaşmasında destek olacak güce sahip olduğu için hem korkulmakta, hem de büyük ilgi çekmektedir. İnternet üzerinden büyü kategorisinde yapılan araştırmalar arasında; büyü nasıl anlaşılır, büyü anlama yöntemi, büyü nedir ve yapılan büyüyü bozmak konuları vardır.

Büyü Anlama Yöntemi

Büyü anlama yöntemi arasında birçok farklı belirtinin bir arada gerçekleşmesi vardır. Hayvanların büyü yapılan kişilere karşı agresif bir tutum geliştirdiği görülür. Hisleri kuvvetli olan hayvanlar insandaki değişimleri de, etkileri de diğer canlılardan çok daha çabuk fark eder.

Büyü yapılan kişinin bir evcil hayvanı varsa, evcil hayvan birden bire sahibi yanında da huzursuzlanmaya başlayacaktır. Büyünün etkisinde olan kişi anlamını bilemediği bir nedenden ötürü sürekli olarak uyuma isteği gösterir. Uyku hissi o kadar fazla ve yoğundur ki büyü yapılan kişinin tüm hayat düzenini de bozar. Büyü yapılan kişi günün yarısını uyuyarak geçirse de, uyku isteği bir türlü geçmeyecektir. Etki altında olan kişi, kafasını yastığa koyup gözlerini kapattığı an itibariyle derin bir uykuya dalar.

Uykusu o kadar ağırdır ki, uyanması da bir o kadar zorlu olacaktır. Tüm bu belirtiler kişinin büyü altında olacağını gösterebileceği gibi bir hastalık belirtisi de olabilir. Bu yüzden büyüden şüphelenen kişilerin dikkatli olması ve hastalık ya da depresyon riskine karşı da harekete geçmesi gerekebilir.

Youtube kanalımızı linkten inceleyebilirsiniz.

Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Büyüler nasıl anlaşılır sorusunu soran kişilerin aradıkları soruların cevabı da çok nettir. Bu kişiler kendisinin ya da bir sevdiklerinin büyü etkisi altında olduğunu düşünen kişilerdir. Ancak bu kişiler büyü belirtilerinin tam olarak ne olduğunu bilmedikleri için kendileri ya da sevdikleri adına bir cevap ararlar.

Cevap aramalarının sebebi ise öncelikle değer verdikleri kişi için ortadaki sorunun kaynağının ne olduğunu anlamaktır. Çünkü bazı büyü belirtileri olarak düşünülebilecek belirtiler aslında bir hastalığın da habercisi olabilir. Büyü etkisi altında olan kişinin yaşadığı ev pek çok şeyin de göstergesi olabilir. Büyülü birisinin yaşadığı ev kişinin ruhunu bozduğu gibi kasvetli bir ortama sahiptir. Ev içerisinde nerden geldiği tam olarak bilinmeyen bir küf kokusu vardır.

Bir diğer belirti de büyü etkisi altında olan kişinin suyun olduğu ortamlarda sakarlaşmasıdır. Bu yüzden araştırma yapan kişiler üzerinde büyü olduğunu düşündükleri kişiyi yakın bir gözleme almaktır. Araştırma sonrasında öğrenmiş oldukları büyü belirtileri aynı anda görülüyorsa, hızlıca aksiyon alınmalıdır. Alınacak olan o aksiyon ise büyü yapılan kişiye yardımı olabileceği düşünülen bir hoca bulmaktır.

Büyü Nedir? Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü nedir sorusunun birçok farklı yanıtı olsa da; büyülerin kendine ait bir dünyasının olduğunu söylemek doğru olacaktır. Büyülerin kendine ait olan bu gizemli dünyasının kapılarını aralayan kişiler de özel yetenekleri olan insanlardır. Büyü yetenek gerektirdiği gibi büyü yapılabilmesi ya da bozulabilmesi için de büyü ilminin tüm gizemlerine hakim olunması gerekir.

Büyüler sayesinde kişiler medyum desteği sayesinde hem kendi hayatlarını hem de büyü yaptırmak istedikleri kişinin hayatını da değiştirmiş olurlar. Belki de bu nedenle büyüler en çok merak edilen konular arasında yer aldığı gibi en çok korkulan konular arasında da yer alır.

Yapılan Büyüyü Bozmak; Büyü Nasıl Anlaşılır?

Yapılan büyüyü bozmak için öncelikli olarak bir kişide büyü olduğunun anlaşılması gerekir. Bu nedenle de üzerinde büyü olduğu düşünülen kişilerin davranışı yakından izlenilir. İzlenilen davranışlar arasında büyü belirtileri sayılabilecek davranışlar varsa da hızlıca bir medyumdan destek alınmalıdır.

Büyü belirtisi olduğunu fark eden kişi, yapılan büyünün bozulabilmesini sağlamak amacıyla destek aldığı medyuma tüm şüphelerini  ve büyü altında olduğuna inandığı kişiyle ilgili tüm belirtileri anlatmalıdır.

Okuma İle Bağlama Büyüsü yazımızı incelemek için tıklayınız.

Oyla post

5 Yorum

  1. Selamünaleyküm hocam gerçekten bu konudaki bilginize hayranlıkla bakıyorum inandımsize söylediğimiz her şey tek tek çıktı çünkü sizi tanıdığıma çok memnunum Allah razı olsun sizden hocam

  2. Ben de katılıyorum şu zamanda böyle bir ortamda hakkaniyetli bir hoca ile karşı karşıya gelmek bir yandan da şans galiba ben de yardımlarınız için çok teşekkür ederim

  3. Selamünaleyküm gerçekten ilminize bilginize hayranlıkla bakar oldum itiraf etmek gerekirse bu kadarını beklemiyordum Allah razı olsun sizden çok teşekkür ediyorum ayrıca gerçekten öneriyorum sizi birçok kişiye vesile olabilir yardımcı olacağınıza çok çok fazla inandım Allah ne muradınız varsa versin.

  4. Yaklaşık 5 yıllık evlik içerisindeyiz son iki iki buçuk yıldır eşimle sorunlar yaşamak daydık bazen bize neler olduğunu anlamıyorduk durumu araştırmak için birkaç aile yakınımızla görüştük Muharrem hocam la tanıştırdılar. bize belirttikleri ve gösterdikleri karşısında nutkum tutuldu desem yalan olmaz Allah’ımız Muharrem hocayı başımızdan eksik etmesin. Allah razı olsun hocamdan. simdi daha iyi durumdayız.

  5. Hocam gerçekten nokta atışıyla etrafımızdaki sıkıntıları buldunuz. şaşkınlıkla ve hayranla baktım koruma işleminiz den sonra daha rahat ve huzurluyuz yardım ve destekleriniz için gerçekten çok teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara