Evlilik Büyüleri

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Mutlu bir yuva kurmak ve evinin kadını olmak her genç kızın hayalidir… Ancak ülkemizi göz önüne aldığımızda birçok genç kızımızın ilişkisi evlilik aşamasına kadar sürmesine rağmen sonucu hüsran oluyor. Genç kızlarımızın bazen nasibinin bağlı olması veya dışardan gelen negatif etkiler den dolayı hayallerine ulaşamıyor.

Halk dilinde evde kalmak olarak bilinen evlilik yapamama durumunda tek bir yol vardır o da Evlilik büyüsü.  Kişiler arasında sağlam bir bağ oluşturmak için evlilik büyüsü yapılabilir. Yapılan büyü gerçekleştiği zaman evlilik düşünen iki kişi tüm sorunları aşar. Evlilik büyüsü  genelde olumlu sonuçlanır. Başarı oranına %95 olduğu bir gerçektir ayrıca güçlü bir büyüdür.

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Tercih edilen büyüler arasındadır. Evlenmek isteyenler öncelikle aileyi inceledikten sonra oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için evlilik büyüsü yaptırıyor. Kişiler kaderine yazılı olan eşlerini bu büyü sayesinde daha kısa sürede bulabilir.

Nişanlıma evlilik büyüsü yapmak istiyorum

Nişanlınız ile aranızı bozmak isteyen ya da nişanlınız sizi terk etmek istiyor. Bu gibi durumlarla çok sık olarak karşı karşıya kalmanız çok sık yaşanan sorunlar arasında yer almaktadır. Özelliklede bizim ülkemizde nişanlı olan çiftlerin arası da en çok sorunların yaşandığı dönemlerdir.

Nişanlı olan kişiler arasında yaşanan sorunlara tanıdık tanımadık herkes müdahale ediyor. Bu gibi sorunlar yaşandığı zaman da insanlar Nişanlıma evlilik büyüsü yapmak istiyorum gibi yollara başvurmak zorunda kalıyorlar. Ama bu büyüleri de öyle herkes yapamaz sizler bunun için en doğru medyum hocayı bulmanız gerekir. İşinin ehli olmayan bir medyum hocaya yapılan bu tarz büyülerde hem maddi hem de manevi kayıplara sebebiyet vermektedir.

Nişanlı olan iki kişiye yapılan bu büyü sayesinde çift sıkıntılarından kurtulup evliliklerini yaparlar ve mutlu sona erişmiş olurlar. Ama unutmamalı ki bu işlemi gerçekten uzman kişilere yaptırmanız gerekiyor.

Evlilik büyüsü kimler için yaptırılır?

Evlilik büyüsü yapmak isteyenler genelde evlenmek isteyenlerdir. Evlilik büyüsü kimler için yaptırılır derseniz kadım yada erkek fark etmez kendini evlenmeye hazır hisseden karşısına talibi çıkmayan yada talibi olan herkes yaptırabilir. Bunlar haricinde;

Evlenmelerinde olan kişiler evlilik büyüsü ile sevdiğine kavuşmasını kolaylaştırabilir. Evlilik büyüleri toplumumuzda sevenlerin kavuşabilmesi için birçok engel olduğu için sıkça tercih edilen bir büyüdür. Evlenmeye engel olan birçok sebep vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  • Evliliğe karşı olan aileler olabilir. Böyle bir durumda evlilik büyüsü yapılırsa karşı çıkan kişilerin fikirleri değişebilir. Amacı aslında masum olan bir büyüdür ve aradaki muhabbeti artırmak için yapıldığından halk arasında sıkça tercih edilir. Ak büyüler arasında evlilik büyüsü de yer almaktadır.
  • Aşık olunan bir kişinin evliliğe yaklaşması için de evlilik büyüsü tercih edilir böylece kişinin fikri kolayca değişir.

Kendime Evlilik Büyüsü Yapabilir miyim?

Özellikle kadınların hayalleri arasında güzel bir yuva kurmak ve o evin içinde güzel bir hayat sürmektir. Bu hayatına da evlilikle devam etmek ister. İnsanların günümüzde iş ve hayatlarında olan koşuşturma sonucunda evlilik ikinci plana atılıyor.

Bu aşamanın geçilmesi için en kolay yöntemi evlilik büyüsüdür. Ancak bu konuda en tehlikeli yan bu büyüyü insanların tek başına yapmaya çalışmasıdır. Kendime evlilik büyüsü yapabilir miyim diye soracak olursanız evde başınıza büyük belalar açabilirsiniz. Bir medyumdan yardım almadığınızda büyünün etki etmediğini göreceksinizdir. Evde büyü yaptığınız zaman sizlere musallat olan ve takıntı haline getirip sizinle evlenmek isteyen cinlerin tacizine uğrayabilirsiniz.

Evlilik Büyülerinin Etkileri

Evlilik büyülerinin etkileri birden fazladır bunlara örnek verecek olursak;

  • Boşanacak olan kişilerin boşanma işlemini gerçekleştirmesi
  • Evlenme aşamasına gelen çiftlerin aileleri karşı çıktığında fikirlerinin değişmesi
  • Farklı kişilerin birbirine aşık olmasını sağlamak
  • İki kişi arasındaki sohbetin güzelleşmesi
  • Maddi konularda sıkıntı olan evliliklerin çözüme ulaşması
  • Evlilik konusunda oluşan sıkıntılarım çözülmesi

Olarak bilinmektedir.

Bu büyüyü yapacak kişilerin geçmişte bir evlilik yapması yada nişanlı olması bir engel değildir. Bu büyüyü yapan kişiler evlilik aşamasında olabilirler yada boşanmış çiftler yeniden araları bozuk olmalarına rağmen beraber olmak için yapabilirler. Büyüyü yaptıran kişiler sadece kendileri için değil başkaları içinde yaptırabilirler. Büyü etkisinde olan kişilerde özellikle ayrı oldukları eşlerine geri dönme isteğinde olurlar. Kararlarınız benim için çok önem taşımaktadır. Ayrıca Youtube kanlım için linki tıklayınız.

Oyla post

2 Yorum

  1. Aklımı gördüğün gibi!!! Bu konuda çok şey anlıyor gibisin, cümlelerin çok anlamlı ve mantıklı öncelikle kitab kaynaların belliki özel ve nadir. yazdığın gibi herşey başarılar medyum Muharrem hoca.

  2. İyi günler! Bu siteye daha önce girdiğime yemin edebilirdim ama bazı yazıları okuduktan sonra yeni olduğunu fark ettim. bana göre. Her neyse, bulduğuma kesinlikle sevindim ve sık sık yer imlerine ekleyeceğim ve tekrar kontrol edeceğim! TEŞEKKÜRLER HOCAM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara