Evlilik Duaları

Evlilik Duası

Evlilik Duası

Evlilik Duası bütün genç kızların hayali huzurlu, mutlu bir yuva kurup evinin kadını olmaktır. Ama ülkemize bakıldığı zaman, pek çok genç bayan evlilik noktasına kadar uzanan ilişkilerinin, evlilik hikayelerinden önce maalesef hüsrana uğradığı görülüyor.

Kimi zaman dışardan gelen negatif enerjiler yüzünden kimi zaman da kızın nasibinin bağlı olması gibi durumlardan dolayı genç kızlar bu muratlarına erişemiyorlar. Halk arasında bu duruma evde kalmak diye nitelendirilmektedir ve evlilik sorununun tek bir çözümü de Evlilik Duası olarak bakılmaktadır. Bu duayı yapan kişiler arası da sağlam bir bağ oluşuyor.

Bu dua gerçekleştiği zaman iki kişi evliliğe giden yolda tüm sorunları aşmış olacak. Yapılan evlilik duaları genellikle olumlu sonuçlar meydana getirir. Güçlü bir dua olmasının yanı sıra başarı oranı yüzde 99.9 olduğunda bir gerçektir. Bu nedenden dolayı da çok sık olarak tercih edilen dualar arasında yer alır.

Evlilik Duası
Muharrem Hoca-Evlilik Duası

Evlilik duası yapımında neler gerekli

Evlilik duası yapımında neler gerekli dendiği zaman akla ilk gelen şey işinin ehli olan bir medyum hocadır. Çünkü bu tür duaları yalnız başına yapmak çok mantıklı değildir. Bir medyum hocaya gidip ona evlenmek istediğiniz kişinin adını soyadını ve bir resmini verdiğiniz zaman o hoca sizin istediğinizi yerine getirecektir.

Evlilik duası okunduktan sonra duanız kabul olur ve mutlu bir evlilik geçirirsiniz. Bazı insanlar bunu kendileri yapmak ister o zamanda bu konu hakkında bilgiler toplayıp ona göre duayı nasıl yapılması gerekiyorsa o şartlarda yapmaları gerekiyor. Eğer dua düzgün ve kurallarına göre okunmazsa bir anlamı kalmaz.

Evlilik duaları kimler için yapılır?

Evlilik duası yaptırmak isteyen insanlar genellikle evlenmeyi düşünen insanlar için yapılmaktadır. Evlilik duaları kimler için yapılır  dendiği zaman ise bu dua erkek ya da bayanların ihtiyaç duyduğu zaman istenen herkese yapılmaktadır. Bir kişi kendini manevi ve maddi olarak evlenmeye hazır hissedip fakat karşılarına bir talip çıkmadığı zaman ya da karşısındaki insan bunu istemediği zaman evlilik duası yapılıyor. Bu iki koşullardan başka şunlar için bu dua yapılır;

  • Evlenmek istiyorum bir kişi istediği kişiye kavuşmak için evlilik duası okuyup bu sayede de evlenmek isteğine kavuşmaları kolay olur. Aradaki yaşanan engeller bazen insanları birbirine kavuşmasını zorlaştırır. Bu zor durumları ortadan kaldırmak için toplumumuz tarafından sık sık yaptırılan bir durum olarak evlilik duaları karşınıza çıkıyor.

 

  • Evlenmek isteyen kişilerin karşınıza bazen de engel olarak aileleri çıkmaktadır. Bu durumda da yapılan evlilik duası yapılan kişilerin amacı karşı olan kişilerin fikirlerini değiştirmesi yönündedir. Evlilik duasının yapılması aslında çok masum ve güzel bir amaç için yapılan bir duadır. Bu tür dualar muhabbeti artırmak amacı ile yapmadıkları için toplum tarafınca kabul edilen çokça uygulandığı görülen yöntemler arasında yer alıyor.

 

  • Evlilik duası aşık olan iki kişinin evliliğe yaşanmaması halinde de yapılabilmekte. Böyle bir durumda ise insanların fikrini değiştirmesini hızlandırmak için yapılıyor.

Nişanlım için evlilik duası yapmak istiyorum

İnsanların özelliklede pek çok bayanı en büyük hayalleri arasında güzel bir evlilikleri ve o ev içinde de yaşamak istedikleri mükemmel bir yaşam sürdürmek istiyorlar. Bu durum maalesef bazen pek mümkün olmuyor. Hatta bazen evlilik aşaması nişanlanma evresine kadar geliyor ve orada bozuluyor ya da nişanlısı tarafından çok uzun zaman bekletiliyor bayanlar ya da erkekler.

Hal böyle olunca da insanlar Nişanlım için evlilik duası yapmak istiyorum gibi düşüncelerin içine giriyorlar ve bu tarz araştırma yapmaya başlıyorlar. Bu duaları bazen kendileri yapıyor bazense işinin ehli olan bir medyum hocadan yardım alarak bu işlemi uyguluyorlar.

Sevgilim için evlilik duası yaptırmak istiyorum

Genç kızlar evlilik yaşları geldiği zaman sevdikleri kişiyle bu muratlarına erkek isterler. Fakat bazen sevgililer bunu sürekli erteleyip durular. Bu durumda Sevgilim için evlilik duası yaptırmak için insanlar atağa geçerler. Evlilik duaları insanlar arasında çok sıkı bir bağ meydana getirir. Bu dua sayesinde bir kişi karşısındaki kişiyi daha çabuk evlenmeye ikna eder. Evlilik duası sayesinde huzurlu ve mutlu bir yuvaya kavuşmuş olurlar. Bu dualar sayesinde karşınıza çıkan bütün engelleri aşmış olursunuz.

 

Oyla post

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: muhterem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara