Ayırma Büyüleri

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü genel olarak seven kişilerin kavuşması amacıyla yapılan büyüdür. Sevdiği kişiden ayrılan kişi için yapılan büyüler kişiler arasında sevgi bağının yeniden oluşmasını da sağlamaktadır.

Bir tanığı ya da yakını da sevdiği kişiden ayrılarak üzüntülü bir dönem içine girmesi durumunda kaşık büyüsü önerilebilir. Medyumun sevenleri kavuşturmak adına uyguladığı büyülerdir.

Kaşık büyüsü en çok yapılan büyüler arasında bulunmaktadır ve günümüzde popüler büyü çeşitleri arasında ilk sıralarda yerini almaya başlamıştır. Medyumun uzman kimliği ile kaşık büyüsü yapması ile sevenler kısa sürede birleşmeye ve yakınlaşma başlamaktadır.

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kaşık büyüdü ne için yapılır sorusu büyü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve sevdiği kişiden ayrılmış olan kişiler için en sık araştırılan büyüler arasında bulunmaktadır.

Sevdiğine yeniden kavuşmuş bir kişi kaşık büyüsü yaptırdığını söylemesi durumunda da merak edilerek büyü hakkında bilgi toplanmaya başlanır. Özellikle aralarında sürekli bir geçimsizlik oluşan çiftler arasında sevginin yeniden oluşumu konusunda da yapılan kaşık büyüsü etkili olmaktadır.

Etki süresi bakımından uzun olan büyüler arasında bulunmaktadır. Kaşık büyüleri yapımı sırasında farklı kaşık türleri kullanılarak da bu tür büyüler yapılmaktadır.

Kaşık büyüsü yaptırmak kısa sürede etkisini göstermeye başlaması bakımından en çok tercih edilen büyüler arasında bulunmaktadır. Kaşık büyüsü en eski büyüler arasında yer almaktadır.

Yüzyıllar öncesinde de farklı kaşıklar kullanılarak büyü yapıldığı yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Geçmiş dönemlerde de kişiyi sevdiğine kavuşturmak ve mutlu bir evlilik yaşaması adına yapılmaktadır. Büyü kalıcı sonuçlar ortaya çıkarma konusunda oldukça başarılı büyü olarak da tanımlanır.

Medyuma giderek kaşık büyüsü fiyatı ve konusu hakkında da yeterli oranda bilgi alabilirsiniz. Zıt bir etki alanına sahip olarak da kullanılmaktadır. Hem bağlama hem de ayırıcı özelliği bulunan büyü türüdür.

Kaşık Büyüsünün Etkileri

Kaşık büyüsü etkileri bir hayli fazla olmaktadır. Kişi bedeninde hastalık ve kötü izlerin oluşumunu da engelleyen büyü türüdür. Sevgililer arasında yaşanılan problemlerin çözümü konusunda ve iki kişiyi yeniden barıştırmak adına kaşık büyüsü yapılır ve oldukça kısa bir süre içinde de büyü etkilerini göstermeye başlar.

Kaşık büyüleri hem iyi niyetle hem de kötü niyetle de kullanılır. İyi niyetle kullanılan bir kaşık büyüsü etki süresi kısalabilir ancak kötü olanında ise etkisi uzayabilir. Gerçekleşmesi zaman alabilen ancak tutmadı durumunda kişinin sevdiğine en kısa sürede kavuşmasını sağlayan büyü olmaktadır.

Kaşık büyüsü sonucunda karşımıza çıkanlar

Kaşık büyüsü sonucunda  kişiye karşı olumlu düşüncelerin ve sevginin oluşmasını sağlamaktadır. Eşinizin üçüncü bir kişiye karşı olan yakın bağlılığından kurtulması ve sizi yeniden sevmesi içimde yapılmaktadır.

Çok farklı nedenlerle yapılan ve etkili olan büyülerden biridir. Kaşık büyüsü yaparken dikkat edilecek birkaç husus bulunmaktadır. Kaşık büyüsü genel olarak medyum tarafından sabahın ilk saatlerinde ve erken saatlerinde yapılmaktadır.

Havanın her zaman büyü esnasında aydınlık ve açık olması gerekmektedir. Buğulu ve kapalı havalarda kaşık büyüsü etkisi de uzanmaktadır. Kaşık büyüsü içinde duaları doğru bir şekilde ve anlamlarını bilerek okumak gerekmektedir. Medyumlar kaşık büyüsü yaparken çok dikkatli ve hassas davranmaya özen göstererek büyüyü dualar okuyarak tamamlamaya başlar. Dualar büyünün başında ve sonunda da okunmak.

Giden karımı geri getirme büyüsü videomu incelemek için linki tıklayınız.

Kaşık Büyüsünün Sonuçları nelerdir?

Kaşık büyüsü sonuçları nelerdir? sevenlerin ayrılmaları ve yeniden bir araya gelmeleri bakımından sıklıkla tercih edilen büyüler arasında bulunuyor. Dua okumak ve okunulan duanın sırası ile okunması gerekmektedir.

Kaşık büyüsü de okunan dualar medyumun okuyacağı türden dualar olmaktadır ve okuma tarzı da anlamlarına zarar vermeden ve vurgu yapacak şekilde olmalıdır. Kaşık büyüleri tahta kaşıkla yapılır ancak tahta kaşık olmaması durumunda da başka kaşıklar kullanılarak da yapılan büyüdür.

Genel olarak medyumlar kaşık büyüsü yaparken tahta kaşıklar kullanılır ve meyal kaşıklar pek sık tercih edilmez. Bunun nedenleri arasında geçmişten gelen bir kural olması durumu vardır. İki kişiyi bir araya getirme istekleri sonucunda yaygın olarak yapılan en etkili büyülerden biridir.

Medyumlar farklı birçok büyüyü yapma konusunda da güvenli olarak büyü yaptıracağınız isimlerden biridir. Profesyonel bir duruş ve tavır sergileyerek büyü ile ilgili tüm soruları yanıtlamakta ve sizleri randevu süreci boyunca analiz ederek isteklerinizi karşılamaktadır.

Soğutma Büyüsü adlı yazımı buradan inceleye bilirsin.

 

Oyla post

2 Yorum

  1. çalıştığım yerde aylardır gözümü alamadığım biri vardı. ne yaparsam yapayım ilgisini çekemedim. valla canıma tak etti ve daha önceden de kendisiyle çalıştığım Medyum muharrem hocam aklıma geldi kendisine durumu anlattım. durum için kaşık büyüsü yapacağını söyledi ve işlemlere başladık. Aradan kısa bir zaman geçmesine rağmen hoşlandığım adamla önce konuşmaya başladığımızı gördüm benimle göz göze gelmeye de başlamıştı. Her şey hocamın bahsettiği gibi oluyordu. işlem başlanmasından 6 ay geçti ve şu an Allah’ım bozmasın çok mutlu bir ilişkimiz var ve umarım bu şekilde devam eder Allah senden razı olsun muharrem hocam

  2. ARKADAŞLAR MEDYUM MUHARREM HOCAM GERÇEKTEN HARİKA BİR MEDYUM. İLİM İRFAN SAHİBİ. HERKESE GÖZÜM KAPALI TAVSİYE EDEBİLİRİM. KONUŞMASI ETMESİ İŞİNİ NASIL GÜZEL YAPTIĞININ KANITIDIR. KONUŞUNCA SİZ DE ANLAYACAKSINIZ NEYDEN BAHSETTİĞİMİ.HERŞEYDEN ZİYADE VERDİĞİ BİLGİLERLE BENİ COK RAHATLATTI GÜVEN SAĞLAYAN BARARILI Bİ İNSAN ÖNCELİKLE 05468272875 ARADIM RAHATÇA DURUMUMU BİLDİRDİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara