Geri Getirme Büyüleri

Kocamı Geri Getirme Büyüsü

Kocamı Geri Getirme Büyüsü

Kocamı geri getirme büyüsü ayrılma aşamasında olan ya da eşinden boşanmak isteyen kişiler tarafından yaptırılması istenen büyülerdir. Medyum tarafından amaca uygun olarak gerekli kurallar eşliğinde yapılmaktadır. Kocasını geri getirmek isteyen eş için en iyi büyülerden biri olmaktadır.

Kocamı Geri Getirme Büyüsü
Kocamı Geri Getirme Büyüsü

Ayrılmak isteyen eşin kendinden ayrılmasının engellenmesi için medyuma başvurarak geri getirme büyüsü yapılmaktadır. Etki alanı oldukça geniş alan büyüler arasında ilk sırada bulunmaktadır. Bu tür büyülerin yaptırılması için uzman bir medyuma danışmak gerekmektedir. Kendini medyum olarak tanıtan kişilerden uzmanlık belgesi ve konu ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip olduğunu anlamak için belgelerini sormak gerekmektedir.

Son dönemlerde medyum kimliği altında seanslar düzenleyerek insanlara ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olduklarını söyleyen ve para kazanan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Büyü sırasında oluşacak olan hatanın telafisi çoğu zaman olmamaktadır. Bu nedenle güvenli ve başarılı medyumlar tercih edilerek eşi geri getirme büyüsü yapılmalıdır.

Kocamı Geri Getirme Büyüsü Etkisi Var Mı?

Koca geri getirme büyüsü terk eden eşin geri dönemedi ve ayrılma fikrinden uzaklaşması adına yapılmaktadır. Büyüler arasında geri getirme büyüleri birçok kişi tarafından sıklıkla yaptırılır. Özellikle ayrılık aşamasında ayrılmak istemeyen ve eşini sevmeye devam eden kişiler tarafından yapılmaktadır.

Eşini ve çocuklarını terk ederek giden eş adayı için pişmanlık duygusunu oluşturan ve eve geri getiren büyülerden biridir. Kaybolan özel eşyalardan özellikle  eşe ait olan eşyaların bulunması amacıyla da geri getirme büyüsü yapılmaktadır. Eş için yapılan büyüler kısa sürede etkisini göstermeye başlamaktadır.

Birçok ayrılma aşamasında olan kişi bu tür büyüler yaptırarak yeniden barışmayı istemektedir. Eşin geri getirilmesi ve bir daha ayrılık konusunun açılmaması için bu tür büyüler eşler tarafından en sık tercih edilerek yaptırılan büyüler arasında bulunmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü medyum tarafından yapılan ve uzmanlık isteyen büyüler arasında bulunmaktadır. Büyü amacına uygun olarak yapılması durumunda etkisini birkaç saat ya da gün içinde göstermektedir. Ayrılma, boşanma ve terk edilme durumunda bu tür olayları istemeyen ve ayrılmayı kabul etmeyen eşler tarafından eşin eve geri getirmesi ve bağlanması adına büyü yaptırılmaktadır.

Medyuma başvuru yapan kişi sayısı bir hayli fazla olmaktadır. Medyumlar için eş geri getirme ya da bağlama büyüleri sıklıkla yapılan ve yapımı zaman isteyen etki alanı geniş büyüler arasında bulunmaktadır.

Eşin Geri Getirilmesi İçin Yapılan Geri Getirme Büyüsü Önemi

Eşin geri getirilmesi birçok kişi için ayrılık aşamasını anlatmakta kullanılması nedeniyle ayrılığın oluşmaması adına büyü yaptırılmaktadır. Büyüler insanların bedenlerinde birtakım belirtiler oluşturmaya başlamaktadır. Büyünün etkisi altında kalan kişiler birçok durumda büyü varlığından haberdar olmadan yaşamına devam etmektedir.

Boşanma ve ayrılık günümüzde yaygın olarak görülen durumlar arasında bulunmaktadır. Bu tür durumlarda ayrılmayı hazmedemeyen ve eşinin gitmesini istemeyen kadınlar büyücü ve medyuma başvurarak geri getirme büyüsü yaptırmaktadır.

Bu tür büyüler kişide pişmanlık duygusunu oluşturmaktadır ve eşin kısa sürede eve geri gitmesini sağlamaktadır. Giden kişiyi geri getirmek adına da  yapılan büyüler farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Medyumların uzmanlık alanları arasında aktif olarak kişi isteğini uygun olarak tercih edilen büyüler yapılmaktadır.

Büyü yapılan insanlar genellikle eşi ile ilgili her olayı olumlu yönü ile hatırlamaya başlar ve kötü düşünceler zihninden tamamen uzaklaşır. Eşi yeniden sevme ve her zaman yanında olması gibi duyguların gelişimi de sağlanır.

Eşin Geri Getirilmesi İçin Yapılan Büyünün Etki Süresi

Kocayı geri getirme büyüsü medyumların uzmanlık alanlarına, deneyimlerin ve çalışma stillerine göre belirlenerek yapılmaktadır. Bazı durumlarda medyumlar tarafından kullanılan farklı nesneler ve cisimler büyü sırasında kullanılmaktadır.

Büyü yapımında malzeme ve ekipman kullanımı yapılmaktadır. Her büyüde kullanılan malzemeler farklı nitelikte olmalıdır. Medyumların ruhani varlıklar ile iletişime geçtikleri ve büyüler konusunda yardım aldıkları bilinmektedir. Medyumlar yeteneklerini kullanmada ve uygulamada uzman olan kişilerdir.

Geri getirme büyüleri arasında eş için geri getirmek adına yapılan büyüler sıklıkla kullanılmaktadır. Medyum tarafından geri getirme büyüsü yapılırken dualar okunur ve kişinin de bu duaları tekrar etmesi istenir. Etki süresi kişi istediği süre zarfında belirlenmektedir. Geri getirme adına yapılan bu tür büyüler en kaliteli büyüler arasında bulunmaktadır. Medyum tarafından yapılan ve kişinin sevdiğine yeniden kavuşması adına yapılmaktadır.

 

5/5 - (1 vote)

5 Yorum

  1. MEDYUM MUHARREM HOCA İLE GEÇEN HAFTA KOCAMA GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRDIM VE 8 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN KÖPEK GİBİ DAVRANAN VE EVE GELMEYEN EŞİM MELEK GİBİ OLDU VE EVDEN ZORLA ÇIKARTIYORUM RESMEN YANIMDAN HİÇ AYRILMAK İSTEMİYOR MEDYUM MUHARREM HOCAMA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM DE YAPTIĞININ YANINDA TOZ ZERRESİ KADAR KALIR HARİKA BİR MEDYUMSUNUZ MEDYUM MUHARREM HOCAM

  2. Medyum Muharrem bey ile tanışmadan önce gerçekten o kadar kötü durumdaydım ki Medyum MUharrem bey bildiğiniz hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim sizlere . Eşim beni bırakın ikiz çocuklarımızı bile düşünmeden evi terk edip gitmişti. Ağlamaktan göz pınarlarımda su kalmadı. Aileme de gidemem çünkü Almanya’da bir düzen oturtmuştuk. Çocuklarımı okuldan alamazdım. Bizim düzenimiz bozuldu onlarınki bozulmasın istedim. Son çare olarak bir medyum desteğine başvurmak için arayışa çıkmıştım. Almanyada yaşadığım için güvenebileceğim bir medyum bulmak daha da zorlaşmıştı ki onca görüşmelerim verilen sözler anlıcanızı düşünüyorum. Türkiyeden bir arkadaşım orada bir medyumla çalıştığını ve almanyada da çalıştığı kişiler olduğunu söylediğinde için rahatlamıştı. Hemen numarasını alıp aradım konuştum ve kocamı geri getirme büyüsü yaptıracağımı söyledim. Hemen işleme başladı. aradan 16 gün geçtiğinde eşim özür dileyerek eve geldi ki ne geliş şaşkınlıkla baka kaldım . O kadar şok olmuştum ki. Medyum muharrem gerçekten çok güvenilir harika bir medyum arkadaşlar. Siz de benim gibi bir durumdaysanız mutlaka danışmanızı öneririm.

  3. Evde hiç huzurum kalmamıştı arkadaşlar. Eşim sürekli her şeyi sorun yapıp kavga çıkartıyordu. Medyum muharrem sağ olsun beni rahatıma kavuşturdu. Kendisine durumu anlatıp kocamı geri getirmesi için büyüsü yaptırdım. O kadar etkili oldu ki. Aradan 2 ay geçti ve artık tamamen daha az problemsiz yaşam içindeyiz her seyden önemlisi kocamla aynı çatı altındayız. Gerçekten rahat bir nefes aldım. Allahım sizden razı olsun Medyum Muharrem Hocam

  4. Gunaydin arkadaslar ben Medyum Muharrem beyden çok memnun kaldigimi belirtmek icin bu yorumu yapmak istedim. eşimle cok ciddi sorunlarımız vardı ve ayrı evlerde ayrı hayatlarda yaşamaya başladık yaşamaksa tabi. kocama geri getirme büyüsü yaptırmak istedim. işten anlattığım arkadaşım Medyum muharrem beyin adini duymuş birkaç kisiden bana da söyledi güvenebilirsin diye. Ben de görüştüm. Çok iyi ilgilendi benimle çok kanim ısındı kendisine. İşinden anladığım da belliydi. yaptığı işlemle kocamla durumumuza 3 hafta gibi kisacik bir sürede halletti ki sonuçlara karşılaştığım şeylere ben bile şaşkınlıkla baktım kalakaldım çok teşekkür ediyorum kendisine gercekten çok mutlu etti beni. Su an da yemeklere kahve icmelere gitmelere başladık dediğim gibi çok mutluyum. Var olasınız muharrem hocam allah razı olsun sizden

  5. ARKADAŞLAR MEDYUM MUHARREM HOCA GERÇEKTEN HARİKA BİR MEDYUM. İLİM İRFAN SAHİBİ. HERKESE GÖZÜM KAPALI TAVSİYE EDEBİLİRİM. KONUŞMASI ETMESİ İŞİNİ NASIL GÜZEL YAPTIĞININ KANITIDIR KONUŞUNCA SİZ DE ANLAYACAKSINIZ NEYDEN BAHSETTİĞİMİ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara