Muhabbet Duaları

Muhabbet Duası

Muhabbet Duası

Muhabbet Duası Bu duanın etkili olmasındaki en önemli unsur Öncelikle inanmaktır. Her yöntem denenmiş olsa da umutsuzluğa kapılmadan duanın gücüne inanmak gerekir. Medyumlar her ne kadar uğraşmış olsa da duayı isteyen kişi inanmadıktan sonra oluşan olumsuz enerji duanın kabul olmasına engel olacaktır.

Kısa sürede duanın gerçekleşmesini isteyen biri Medyum hocanın vermiş olduğu ritüelleri doğru şekilde yapmak zorundadır. Herhangi bir unutma durumunda aynı ritüele en baştan başlaması gerekir. Muhabbet duası için belirli zamanlar beklenmelidir.

Muhabbet Duası
Muhabbet Duası

Eğer o zamanı kaçırmış sanız yeniden o dönemin gelmesini beklemek zorunda kalırsınız. Bu konuda hacamat örneğini verebiliriz hacamat bir Şifa ritüeli ve duasıdır istenilen zamanda yapılamaz. Eğer yapılması gereken dönemde yapılmazsa Şifa yerine hastalık oluşur Aynı bu şekilde muhabbet duasında da zamanın gelmesi beklenmelidir.

Muhabbet Duası Yapan Hocalar

Günümüzde bu tür duaları yapan pek çok medyum hocalar bulunmaktadır. Fakat bu hocaların hepsine güvenmemekte fayda var. Çünkü Muhabbet duası yapan hocalar diye araştırma yaptığınız zaman dolandırıcı para sızdırmaz için bu işi yapan kişilerde karşınıza çıkacaktır.

İnsanlar en mağdur durumlarında bu tür işlemelere başvuruyorlar ve o halde kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamıyorlar hal böyle olunca da sahte hocalar tarafından kandırılıyorlar. Bundan dolayı eğer muhabbet duasını bir hocaya yaptırmayı düşünüyorsanız ilk olarak iyi bir araştırma yapmanız gerekir ve işinin ehli olan bir medyum hoca bulmanız gerekir. İyi bir medyum hoca internette bulunan yorum ve şikayetler okunup bulunabilir.

Youtube kanalımı incelemek ister misiniz?

 

Muhabbet dualarının etkileri

Muhabbet duası sevgi duaları içerinde en çok tercih edilenlerdendir. Bu duanın yapılmasındaki amaç istenilen kişiler arasında sohbeti güçlendirmektir. Duanın gerçekleşebilmesi için birçok detaya ihtiyaç vardır. Örneğin kimler arasına geçiyor, sorun ne ve kim için yapılacak.

Muhabbet duasının etkileri olumlu olması için en önemli şart kişinin buna inanmasıdır. Eğer yaptıran kişi buna inanmazsa dua süreci ile ilgili her şey tam yapılmış olsa da dua işe yaramayacaktır. Muhabbet duası yaptırılırken alanında uzman bir hocadan destek alınması gerekir Çünkü ilişkilerde en önemli unsuru olan iletişimin eksikliği çok yıpratıcı bir durumdur. Bu sebepten dolayı duanın etkili olması için en iyi şekilde yapılmalıdır.

Duayı yapan kişinin iyi niyet besleyerek hocanın dediği her şeyi istisnasız uygulaması gerekir. Çünkü dileklerin Allah’a iletilmesini sağlayan en önemli araç dualardır. Bu yüzden inanarak ve temiz duygularla yapılması duanın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Muhabbet Duası Kimin İçin Yapılır ?

Muhabbet duası kimin için yapılır sorusuna cevap olarak şunu söyleyebiliriz; birçok farklı sebebi olabilir. Eşiyle arasını düzeltmek isteyen biri yada farklı bir hedefi olan kişiler bu duayı yaptırabilir.

İşte duanın yapılmasındaki başlıca sebepler;

  • Birbirinden soğuyan eşlerin muhabbetlerinin artması, gönül gözlerinin açılması amacıyla yapılır. Bu dua yapıldıktan sonra eşler arasındaki saygı seviyesi artar ve şefkat tohumları yeşerir.
  • İki kardeş birbiriyle konuşmuyorsa onları barıştırıp aralarını düzeltmek için muhabbet duası yapılabilir
  • Sizi sevmediğini düşündüğünüz sevgiliniz için size bağlanmasını sağlamak için bu duayı kullanabilirsiniz.
  • Hoşlandığınız fakat açılamadığınız birini Bu duayı yaptığınız zaman size ayrı bir gözle bakarak aşık olur

Muhabbet duası inanarak ve doğru yerde yapıldığı zaman sonuçları güzel olacaktır

Eşim İçin Muhabbet Duası

Eşi için muhabbet duası yaptırmak isteyenler sevgi ve muhabbet konusunda verilen uygulamalar ile tecrübe edilmiş birçok ayet ve değerli Esmaları kullanarak yapabilirler. Allah birbirine helal kıldığı eşleri birbirlerini sevmesini murad etmiştir.

Bu sebepten aralarını düzeltmek için çaba  gösteren eşlerin arasını Allah düzeltir. Çünkü öncelikli sebebi Allah’a İsyan etmeleri olan birbirinden nefret eden eşlerdir. Arası bozuk olan eşler öncelikle Allah ile sonra da birbirleriyle aralarını düzeltmeye çalışmalıdır. Muhabbet duasının en çok kullanıldığı yer eşler ve sevgililer arasıdır.

Oluşan sevgi veya bilgi eksikliğini gidermek için muhabbet duası yaparak sevdiğiniz kişinin sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Allah tarafından kadın ve erkek birbiri ile evlendiğinde nikah akdi okunur okunmaz çok üstün ve tarifi olmayan bir sevgi yerleşir.

Hakkımızda hayırlı olacak şeyler için inanarak dua etmemiz gerekir. Muhabbet duası ile eşler arasındaki sohbet kısa süre içerisinde iyileşecektir. Hakkımızda hayırlı olacak işler için Allah’a dua etmemiz gerekir. Aşık Etme Duası yazımı da incelemek için linki tıklayınız.

 

.

 

 

 

Oyla post

Bir Yorum

  1. Yazınızda tanıttığınız tüm kavramlara inanıyorum. Çok ikna ediciler ve kesinlikle işe yarayacaklar. Bununla birlikte, ilk fırsatta sizi arayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara