Büyü

Papaz Büyüsü ve Ritüeli

Papaz Büyüsü ve Ritüeli

Papaz Büyüsü ve Ritüeli hem kötü niyetler hem de iyi niyetler ile başvurulur. Genelde papaz büyüsü ritüelini iyi niyetler amacıyla yapılmaktadır. Papaz büyüsü ritüelini genelde evli olan kadınların kocalarını eve bağlaması için yapılır. Bu büyü sayesinde ev içerisinde yaşanan her problem çözüme kavuşturulmuş olur. Aynı zamanda yeni problemler çıkmaması için de kişiler papaz büyüsüne başvurur.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü ve ritüeli daha çok platonik aşık olan kişilerin başvurduğu bir ritüeldir. Papaz büyüsü ritüeli uzman medyumlar tarafından yapılması gereken bir büyüdür. Yanlış ya da eksik yapıldığı zaman ters tepebilir. Kişilerin dilekleri tam tersine dönebilir.

İşinin ehli olan ve doğuştan yetenekli olan bir medyum tarafından yapılan papaz büyüsü yaklaşık 1 hafta içerisinde etkisini gösterir. Bu sayede kişiler sevdikleri insanı kendine bağlayabilir ve kendini ona sevdirebilir. Papaz büyüsü sevilmeyen ve başarılı olmasını istemeyen kişilere de yapılmaktadır.

Papaz Büyüsü ve Ritüeli
Papaz Büyüsü ve Ritüeli

Aynı zamanda sevilmeyen ve mutluluğu hak etmeyen kişilerin hayatlarına olumsuz olaylar gelebilmesi için de papaz büyüsü yapılmaktadır. Böylece kişi bunalıma girebilir. Yani papaz büyüsü çok fazla anlamı olan bir büyü ritüelidir.

Kişiler medyum hocaya istediklerini detaylı bir şekilde açıklar. Hoca ise bu dilekler doğrultusunda nasıl bir büyünün uygulanması gerektiğine karar verir. Kişinin hayatı detaylı bir şekilde öğrenildikten sonra onun için en etkili olacak papaz büyüsü yapılır.

Güçlü bir şekilde yapılan papaz büyüsü etkisi de kısa bir sürede kendini gösterecektir. Bu nedenle papaz büyüsünü yaptıracak kişiler çok dikkatli olmalıdır. Güçlü olan bu büyünün ters etkisi de güçlüdür.

Papaz Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yapılışı uzman medyumlar tarafından gerçekleşmektedir. Papaz büyüsü diğer büyülere göre çok daha farklı malzemelerle ve yöntemlerle yapılır. Bu sebeple büyüyü yapacak olan hocanın oldukça deneyimli olması gerekir.

Büyü yapılırken doğa üstü varlıklarla iletişim kurulmalıdır. Bu sayede daha etkili bir büyü yapılmış olacaktır. Hocalar kişinin ne istediği ve sonucunun ne olacağını danışanından öğrenmelidir. En detaylı şekilde büyü sonucunda istenen şeyler aktarıldıktan sonra çeşitli malzemeler ile büyü yapma işlemine geçilmeye başlanacaktır.

Papaz büyüsü ritüeli sırasında domuz gibi hayvanlar kullanılır. Domuzun vücudundan alınan parçalar üzerinden niyetler ve tılsımlı sözcükler söylenir. Ardından bu parçalar büyüye yönelik olarak gömülür ya da büyü yapılacak kişinin evine yerleştirilir. Aynı zamanda bitkiler ve metaller de papaz büyüsünün yapımında kullanılır.

Papaz Büyüsü Ritüelinin Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün etkisi çok fazla olduğu kişilerin etkilerinin ne olduğunu bilmesi gerekir. Bu etkilere göre büyünün yapılıp yapılmayacağına karar verilmelidir. Papaz büyüsü ritüelinin etkileri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Papaz büyüsü ritüeli eğer bağlama amacı ile yapılırsa büyünün etkisi altında olan kişi, büyüyü yapan kişiye aşık olmaya başlayacaktır. Bu aşk o kadar büyük olur ki bütün hayatını o kişiye feda edecektir. Aynı zamanda bir ömür boyu o kişiyle yaşamak isteyecektir.
  • Eğer terk eden kişiyi getirmek amaçlı papaz büyüsüne başvurulduysa büyü yapılan kişi gittiği için pişmanlık duyacaktır. Bu sebeple de hemen evine gelip terk ettiği kişiyle yeniden barışmak için yalvaracaktır. Aynı zamanda bir daha asla terk edip gitmeyecektir.
  • Kişilerin kısmeti kapalı olduğu zaman da papaz büyüsü ritüeli uygulanır. Bu büyü sonrasında kişinin kısmeti bir anda açılacaktır. Aynı zamanda büyüyü yapan kişi nasıl bir sevgili ya da eş istiyorsa onun karakterinde biri karşısına çıkacaktır.
  • Papaz büyüsü fizyolojik olarak yapıldıysa eğer kişi depresyon ve bunalımlar yaşayacaktır.
  • Kötü niyetli yapılan papaz büyülerinde kişi kendini her zaman yorgun ve halsiz hissedecektir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?, Papaz Büyüsü ve Ritüeli

Papaz büyüsü bozulması için kişiler biraz şeker ile şerbet yapmalıdır. Ardından yapılan bu şerbetin üzerine 7 kere Ayetel Kürsi okumalıdır. Bu dua okunduktan sonra kişi o şerbeti yemelidir. Papaz büyüsünün etkisi çok güçlü ve kuvvetli olduğu için bozulması biraz zaman alabilir.

Kişiler kendinde yorgunluk, halsizlik hissediyorsa ya da depresyon gibi düşüncelerin içerisinde girdiyse bu büyünün etkisinde olabilir. Eğer şerbeti içmesine rağmen hala aynı etkiler hissediliyorsa büyü bozacak uzman bir medyuma gitmek gerekecektir. Uzman medyum o kişide büyü olup olmadığını kolay bir şekilde anlayacaktır. Ardından büyü bozma işlemine geçerek kişinin bu etkilerden kurtulmasını sağlayacaktır.

Oyla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara