Sevgi Duaları

Sevgi Duası

Sevgi Duası

Sevgi Duası kişinin yaşantısında her türlü olay karşısında okuyabileceği etkili bir duadır. Dua da kadın ve erkek ilişkilerinin olumlu yönde ilerlemesi için okunabilir. Kişinin aile huzurunu sağlamak için de okunabilir.

Sevgi duası aile haricinde kişinin akrabaları ile ahbapları ile arkadaşlarıyla arasındaki ilişkinin kuvvetli olması ve daim olması için okunabilir. Sevgi duası kişinin sevgi bağını kuvvetlendiren dualardır. İnsanlar arasındaki sevgi bağını kuvvetlendirmek için okunurken kişinin niyetinin saf ve temiz olması çok önemlidir.

Sevgi Duası
Muharrem Hoca-Sevgi Duası

Eğer dua eden kişi duayı okuduğu kişiye karşı eşine, arkadaşına, çocuğuna karşı görevlerini ve yükümlülüklerini yerine getirmiyorsa ve bunlara özen göstermiyorsa sevgi bağı duasının hiçbir etkisi olmaz. Kişi öncelikle en saf hali ile bu duayı etmelidir.

Sevgi Duasının Yapımı

Sevgi duası okunmadan önce kişiler abdest almalıdır. Ayrıca dua edilen yerin sakin bir yer ve temiz bir yer olması da faydalı olabilir. Sevgi duasının yapımında  saf ve temiz niyetle dua etmeleri duaya olan icabeti artıracaktır. Sevgi duasında kişinin özel hayatı ile ilgili arzu ettiklerini dualar yoluyla Allah’tan istemesidir.

Ayrıca bu dua eden kişiler dualarını gizli etmeliler. Duayı inanarak ve içten etmeleri durumunda duanın kabulü açısından büyük bir önem arz eder.

Karınız İçin Sevgi Duası

Karınız  için sevgi duası sadece sizin sözünüzü dinlemesi sizden başka kimseyi gözünün görmemesi ve sürekli olarak sizi düşünmesi sevmesi için yapılacak olan bu dua eşinizi size karşı hassas güzel sözlü ve daha çok seven birisi yapabilir.

Eşinizin devamlı sizi düşünmesi her zaman ilk akla gelen kişi olabilirsiniz. Bu duayı sadece eşinize değil, çevrenizde iletişiminizin kötü olduğu kişilere de yapabilirsiniz. Bu dua onun size karşı daha ılımlı olmasına sebebiyet verecektir.

Kocam İçin Sevgi Duası

Evlilik dinimizde kutsal bir kurumdur. 2 kişinin hayatı birlikte paylaşma yoludur. Bu yolda karşılaşılan bütün zorluklar iki kişi arasında beraber göğüs gererek atlatılır. Kocam İçin Sevgi Duası; Ancak kimi evliliklerde bazen erkek tarafından bazen de kız tarafından ilginin azalmasına sebebiyet verebilir.

Kişi evine yeteri kadar ilgi göstermeyebilir. Bu durumu ortadan kaldırabilmek için etkili olan yöntemlerden birisi de dua etmektir. Bu dua sonrasında eşinizin yükselmeye başladığı zaman dua etkisini ortaya çıkarmış olacaktır. Ancak bu ilginin kaybolmaması için bu dua düzenli bir şekilde okunmalı ve yürekten istenmelidir. Aslında duadan vazgeçildiği zaman niyetten de vazgeçilir.

Sevgilim İçin Sevgi Duası

Gerçek mutluluğa ulaşmak kişiler için önemli. Bunun için farklı farklı dualar vardır. Ayrıca bu dualar son derece etkilidir. Bu dualar kişinin sevgi ihtiyacını sorunsuz bir şekilde beslerken kişinin içinde bulunduğu derin yalnızlık hissiyatından da kurtarır.

Sevgilim İçin Sevgi Duası; Öncelikle kişilik mutlu olabilmek için duaları kalben etmeli ve duaların değerini bilmelidir. Sevgilim için sevgi duası içinde edilen dua buna göre yönlendirmelidir. Ayrıca sevgili duası çok özel bir dua iken bunu helal istekler içerisinde istemek en doğru olanıdır. Duayı eden kişiler öncelikle bilinmelidir ki bu bir büyü değil duadır.

Genel olarak yapılması makbul olan sahih bir yoldur. Bu duayı etmeye başladığınız zaman hayırlı kısmetleriniz de çıkabilir. Bu duayı edebilmeniz için öncelikle kalben ve bedenen kendinizi hazır hissetmeniz gerekmektedir. Sevgi, aşk ve sadakat gibi duygular insanı hayata daha fazla bağlar ve insanların daha neşeli olmasını sağlar. Bunun içinde insanlar gereksiz hazırlarlar özellikle sevgili bulmak için yapılan dualar.

Sayesinde sevdiğiniz kişiyle sevgili olmanız, evlenmeniz hayırlı bir yola çıkmanız ya da kısmetinizin açılması gerçekleşebilir. Hayatlarımız yalnız geçecek kadar uzun değildir. Bu nedenle insanların karşılıklı ilişkileri ihtiyaçları olabilir. Bunlar aile, sevgili, eş, arkadaş gibi farklı farklı sevgilerdir ve her bir sevginin yeri kişinin içerisinde farklıdır. Sevgi duası da bu bakımdan önemlidir ve büyük ölçüde katkı sağlayan güvenilir bir duadır.

Sevgi duaları etkileri nelerdir?

Bunun cevabı çok sık araştırılmaktadır. Sevgi duaları etkileri nelerdir? Sorusunun cevabı öncelikle kişinin eşi, ailesi, arkadaşları ve aşık olduğu kişi için sevgi bağını güçlendirmek adına edilen duadır. Ayrıca bu dualar evine işine ilgisi artması için de yapılabilir. Kişilerin bozulan ilişkilerini onarmak ayrılan ya da boşanmak üzere olan çiftlerin birbirine bağlanmasında okunan dualar.

Oyla post

7 Yorum

  1. Merhaba süleyha hanım hiç düşünmeden Muharrem hoca mı aramanızı tavsiye ediyorum en azından bilgi almış olursunuz 25 gündür tanıyorum kendisine 10 gün civarında da aşk duası işlemini taşımak dayım muhakkak bir çözüm sağlayacaktır Muharrem hocam

  2. Selam hocam ben yurt dışından yazıyorum Ben müslümanım elhamdülillah ama işin değil isimli bir süredir kontrol edemediğimiz sorunlarımız var bunlarla ilgili sevgi duası yaptırsam gerçekten fayda görür müyüm birkaç yorumları okudum sitenizi de inceledim yine de kararsızım…

  3. eşim çocuklarınla beraber evi terk etti bazı sorunlarımız vardı bazı psikolojik sorunlar yüzünden ciddi sıkıntılar yaşıyor idik çocuklarım var eşimdi seviyorum aslında durum için ne yapabilirim diye düşünürken işyerinden arkadaşlarım internet üzerinden araştırma yapabileceğimi belki bir yardım alabileceğimi söylemişlerdi burada Muharrem hocamla tanıştım Allah ondan razı olsun 3 ay önce kadar yaptırdık işlememize şuan çocuklarımla eşimle kendi evdeyiz bu durumu ona borçlu olduğunu düşünüyorum Allah ne muradın varsa versin inşallah hocam sevgi duası ile benim hayatıma çok güzel bir dokunuş yaptığı düşüncesindeyim

  4. Ben de daha önceden birkaç çalışma yaptırdım ama hiçbir etki alamadım Ben de Muharrem hocama anlattım tabi belirttim durumu oda yaptığım yaptırdığım işlemlerin dışında işlem önerdi diğer kullandığım işlemlere göre kullanımı daha kolay ve birçok benim yapmam gereken şeyleri Muharrem hocam üstleniyor o yapıyor birkaç gün oldu işlem geleli hala beklemekteyim ama çok umutluyum..

  5. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor telafi edeceğini söylüyor tekrar yapmayacağını söylüyor her defasn
    da affediyorum çünkü onu çok seviyorum bir yandan da artık ne yapacağımı şaşırdım internette gezinirken çok hızlı bir şekilde Muharrem hoca’ya ulaştım çalışmalarından bahsetti bana sevgi duası hazırlayabileceğini ve bizim için etkili olabileceğini belirtti inandım ve yapmasını istedim çok kısa sürede çok etkili süper sonuçlar aldım ben de kesinlikle tavsiye ederim

  6. Selam yorumunuzu dikkatli okudum gerçekten Muharrem hoca her şey yapan biri midir ? Ben de yaptırmak istiyorum yorum atarsanız çok sevinirim çok çaresiz bir durumdayım cevap yazarsanız sevinirim..

  7. selamlar sevdiğim eşimi kendimi yeniden sevdirmek için muharrem beyle çalışmaya karar verdim. Beni muharrem beye sürükleyen bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm şayet hiç birisi medyum muharrem hoca kadar tatmin edici ve dikatimi çekmedi gelmedi. Açıkça bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim ki muharrem hocamın sevgi duası sayesinde herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir işlem ve medyum olarak güvenilir bir şahsiyettir. sevgi duası işlemim etkisini 25 günde gösterdi ok mutluyum. numara yazmıyorum siteden ulaşabilirsiniz. allah razı olsun hocamdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara