Soğutma Duaları

Sevgilime Soğutma Duası

Sevgilime Soğutma Duası

Sevgilime soğutma duası kişilerin belirli zamanlarda başvurdukları dualar arasında bulunmaktadır. Özellikle sevmeyen kişiler için yapılmaktadır. Sevgililer arasında ayrılmak isteyen ve ayrılmayı kabul etmeyen sevgili için karşı taraf kendisinden soğuması adına soğutma duası okur.

Genellikle bir büyü eşliğinde yapılan birçok farklı yöntem sonrasında ayrılık ve soğutmanın tamamlanması adına en son işlem olarak dua okunur ve tamamlanır. Sevilmeyen kişileri uzaklaştırmak ve tekrar gelmesini önlemek adına bu tür dualara başvuru yapılmaktadır.

Bu dua ile birlikte sevilmeyen ve zaman içinde sevgisinin  azaldığı kişiye karşı uygulanmaya başlanan dualar medyumlar ile birlikte okunur.

Sevgiliye Karşı Soğutma Duasının Yapılışı

Sevgili soğutma duası tek bir tarafın sevme duygusunu yitirmesi ve zaman içinde karşı taraftan uzaklaşmak istemesi durumunda yaygın olarak okunan dualardan biri olmaktadır. Dualar insan yaşamında farklı dönüm noktaları olarak adlandırılır ve insan bedenine de olumlu duyguların ve enerjilerin aktarımı konusunda destek olur.

Alla adı anılara yapılan her iş hayırlı olarak tabir edilir ve hayra yorulur. Bu nedenle soğutma ve uzaklaştırma adına okunan dualar etkilerini belirli süreler sonunda oluşturmaya başlamaktadır. Kişi çevresinde olan ve zamanla canını sıkan kişileri kendisinden uzaklaştırmak ve yeniden bir araya gelinmenin önlenmesi adına soğutma duası okunur. Medyumlar bu tür duaları okurken kişide karşı tarafında oturur pozisyonda olur ve sessiz bir şeklide medyum dinlemeye başlar.

Sevgilime Soğutma Duası

Sevgiliyi soğutma duası medyum işe kişi arasında geçen diyalog sonrasında alınan karara uygun olarak yapılmaktadır. Medyumlar bir liginin istemediği kişiye karşı yaptırmak istediği büyü öncesinde son kez kararını sorarak büyüye başlamayı tercih etmektedir.

Büyüler arasında dualar da okunur ve kullanılır. Dualar her insanda farklı anlam yüklemesi ve etki alanı bırakmaktadır. Olumlu olan duyguların açığa çıkması adına dualar okunur ve sıklıkla tekrar edilir. Soğutma duası bir kişiyi uzaklaştırma alanında kullanılır.

Kişinin canını sıkan ve varlığından rahatsız olduğu kişiler in bu tür dualara ve uzaklaştırma büyüklerine başvurması etkisini hemen göstermeye başlamaktadır.

Sevgiliye Yapılan Soğutma Duasının Amacı, Sevgilime Soğutma Duası

Sevgilinin soğutma duası sevilmeyen kişiye karşı uygulanır ve kullanılır. Dualar niyete bağlı olarak okunur ve belirlenir. Etki süreleri geniş olan ve faydaları yüksek anlamı kelimelerden oluşan dualar insan bedeninde ve ruhunda birtakım pozitif değişimlerin oluşumunu da sağlamaktadır. Bir dua aracılığı ile kişi sevmediği kişiyi kendinden rahatlıkla uzaklaştırarak o kişiye karşı etki alanını belirlemeye başlar.

Sevgili soğutma duası yaptırmak sevgisi azalan kişi tarafından karşı tarafında aynı şekilde kendisinden soğuması adına yapılmaktadır. Medyumlar bu tür işler için en çok başvurulan kişilerden biri olmaktadır. Soğutma duası için medyumlar, büyücüler ve hocalar tercih edilmektedir. Her dua her büyü sonrasında da tekrar edilerek söylenir ve okunur. Karşı tarafın kişiden uzaklaşması adına bu tür soğutma duası sıklıkla kişi tarafından söylenen dualardır.

Sevgiliyi soğutma duası tek taraflı olarak yapılan dualar arasında bulunmaktadır. Sevmediğiniz bir kişiye karşı etki alanı fazla olan ve hemen tesir eden dualardan biri de uzaklaştırmak için kullanılan dualar olmaktadır. Bu tür duaları okumak için işini ehli ile yapan medyumlardan yardım alabilir ve konu hakkında da bilgi danışabilirsiniz. Dualar insanın kalbini açan ve temizleyen yararlı sözlerden oluşmaktadır.

Medyum tarafından da doğru okunacak olan dualar eşliğinde sevilmeyen kişilere karşı bir bariyer oluşturulur. Zamanla duanın etkisi kendisini göstermeye başlar ve karlı taraf artık hiç aramamaya ve görüşmemeye başlamaktadır. Bu duanın etkilemesinin örneği olmaktadır.

Sevgiliyi Başkasından Soğutmak İçin Yapılan Dua Etkili Oluyor mu?

Sevgiliyi başkasından soğutma duası iki kişinin birbirinden uzaklaştırılması için de kullanılmaktadır. Sevilmeyen ve sevgilisine karşı öfke duyan kişiler genel olarak uzaklaştırma duasına başvurur. Sevgili olanların zaman içinde tek taraflı olarak ilişkiyi bitirme isteği sonrasında karşı tarafında aynı tepkiyi vermesi beklenir.

Çoğu zaman beklenen tepki verilmemesi ile birlikte karşı taraf ayrılmaya da razı gelmemeye başlar. Bu durumda sevgisi azalan ve karşı tarafı kendinden ayırmak isteyen kişi medyuma başvurarak soğutma duasını yaptırmasını ve uygulamasını ister.

Medyumlar konu hakkında uzman olarak tanımlanan kişilerdir ve her alanda da büyü ve dua konusunu ele almaktadır. Başarılı ve kaliteli medyumlar işe gerçekleşen dua seansı kişinin rahatlamasını sağlar ve güvenli bir şekilde karşı taraftan soğutma alanında kullanılır. youtube kanalımda En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? adlı yazımı incelemek için tıklayınız.

Oyla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara