Soğutma büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü birçok amaç için uzun yıllardan beri yapılagelen büyüler arasında yer almaktadır. Eğer bir kişi bir yerden, bir insandan ya da bir olaydan soğutulmak isteniyor ise soğutma büyüsü yapılabilir. Soğutma büyüsünün başarılı olup olmama durumu pek çok faktörden etkilenmektedir.

Bu nedenle bu süreç hafife alınmamalı, tüm süreç titizlik ve dikkat ile sürdürülmelidir. Çünkü ancak bu şekilde başarılı olunacaktır. Soğutma büyüsü birçok farklı amaç için yapılabilir. Ancak çoğunlukla bir kişiyi eşinden, evinden, işinden ya da alışkanlıklarından uzaklaştırmak için yapılmaktadır.

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Eğer iki çok yakın dost var ve bunların dostlukları en az bir tarafa zarar veriyor ise soğutma büyüsüne başvurulabilmektedir. Soğutma büyüsü önemli ve etkili bir büyüdür.

Eğer bu büyüyü yaptırmaya karar vermiş iseniz mutlaka iyi araştırmalı ve güvenebileceğiniz bir medyumdan yardım almalısınız.

Evde kendi olanaklarınız ile de yapabilirsiniz ancak en ufak bir hata yapmanız başarıdan ziyade zarar getirebilecektir.

İki Kişiyi Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüleri arasından en öne çıkan büyüklerden biri iki kişiyi soğutma büyüsüdür. İki kişiyi soğutma büyüsü evli çiftleri, nişanlıları, sevgilileri ya da iki yakın arkadaşı kapsayabilir. Eğer herhangi iki kişiyi birbirinden uzaklaştırmak, aralarını soğutmak isteniyor ise bu büyü yaptırabilmektedir.

Soğutma büyüsü etkisini çabuk gösteren büyüler arasındadır. Genellikle 7 gün içerisinde etkilerinin görüldüğü gözlemlenmektedir. Büyünün etkisini gösterdiğini anlamanın birkaç yolu vardır. Eğer gayet iyi anlaşan bir çift varsa ve bunların arası aniden, sebepsiz bir şekilde bozuluyorsa soğutma büyüsü etkisini göstermiş demektir. Genellikle birbirinden soğuyan çiftler neden soğuduklarını anlamaz ve her şey çok ani bir şekilde gerçekleşir.

Bağlama Büyüsü konusunda ki yazımı buradan inceleye bilirsiniz.

Alkolden Soğutma Büyüleri

Soğutma büyüsünün çok çeşitli olduğu başta da belirtilmişti. Eğer bir kişi alkole aşırı bir düşkünlük yaşıyorsa ve üstelik alkol aldıktan sonra hem kendisine hem de çevresinde bulunan kimselere çeşitli zararlar veriyorsa soğutma büyüsü yapılabilir.

Alkolden soğutma büyüsü de tıpkı diğer büyüler gibi etkisini çabuk gösteren büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün yapılması gereken durumlar olabilir. Eğer bir yuva alkol nedeniyle dağılacak duruma geldiyse ya da koca alkol nedeniyle bilinç kaybı yaşıyor ve bunu da çevresine fiziksel şiddetle yansıtıyor ise alkolden soğutma büyüsü yapılabilmektedir.

Yuvanın dağılması durumu, fiziksel ya da psikolojik şiddet, çocuklara kötü davranma ve haysiyetsiz yaşam biçimi gibi durumlardan kaçınmak için alkolden soğutma büyüsü çok tercih edilen bir büyü yöntemidir.

Kumardan Soğutma Büyüleri

Kumar günümüzün en tehlikeli alışkanlıklarından bir tanesidir. Öyle ki bu bataklık yalnızca kumarla meşgul olan kişiyi değil o kişinin hem yakın hem de uzak çevresini doğrudan etkileyebilecek bir güce sahiptir. Eğer bir kişinin kumar alışkanlığı varsa, bu durumu bırakmak istiyor bırakamıyor ya da hiçbir gayret göstermiyorsa kumardan soğutma büyüsü yapılabilir.

Bu kişinin tamamen iyiliğine olan bir durumdur. Çünkü kumar oldukça kötü ve sakınılması gereken bir alışkanlıktır. Kumardan soğutma büyüsü ile kişi çok kısa bir süre zarfında kumar illetinden soğuyacak ve bir daha asla oynamak istemeyecektir. Ancak bu büyünün etkili ve güvenilir bir kişi tarafından yapılması da son derece önemlidir. Aksi taktirde başarılı bir netice elde edilmesi çok da kolay olmayacaktır.

Kötü Arkadaşlardan Soğutma Büyüsü

Kötü arkadaşlardan soğutma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kişiyi kötü çevresinden uzaklaştırabilme adına başvurulan bir yöntemdir. Eğer kişinin çevresinde, yakınında bulunan kimseler ya da dostları kötüyse, kötü alışkanlıkları varsa ve bu alışkanlıklar sebebiyle kişi de kötü etkileniyor ise bu büyü yapılabilmektedir.

Kötü arkadaşların huyundan etkilenen kişi evine, eşine ve çocuklarına bu olumsuzları aksettirebilmektedir. Eğer evinizde bu sebepten ötürü bitmek bilmeyen huzursuzluklar, sıkıntılar ve tartışmalar yaşanıyor ise ya da eşiniz bu kötü arkadaş çevresi nedeniyle evini, sizi ihmal ediyorsa bu büyüye başvurulabilir.

Bu büyü ev ortamında kendi imkanlarınız dahilinde yapılabilen bir büyüdür. Ancak yine de bu konuda daha önceden gelen bir deneyiminiz yoksa ya da gerekli cesareti kendinizde bulamıyorsanız bir uzman hoca ya da medyumdan yardım alabilirsiniz. Büyü yaptırmaya karar vermeden önce mutlaka büyünün manevi ve maddi boyutları olmak üzere tüm boyutlarını ele almalı öyle karar vermelisiniz.

Youtube kanalımı incelemek ister misiniz?

Oyla post

4 Yorum

  1. ben sosyal medyadan ulastım hocama soğutma büyüsü konusunda yardım aldım. karşılastığım seylerle gercekten bende hayran kaldım. Allah razı olsun sızden.

  2. gerçekten başarılı birisiniz. heyecanımdan ne diyeceğimi ne yazacağımı bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara