Soğutma Duaları

Soğutma Duası

Soğutma Duası

Soğutma duası, insanların bazen başvurdukları dualar arasında yer almaktadır. Etrafınızdaki sevmediğiniz insanları uzaklaştırıp bu duadan yardım alarak ayırabiliyorsunuz.

Soğutma Duası
Soğutma Duası

Soğutma duası ile insanları kendinizden uzaklaştırmanız mümkündür.  Canınıza tak eden bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman iki kişiyi bir birinden soğutmak için dua yapmak gerekliliği kendini göstermektedir veya bu işi ehli ile yapan bir kişi ile iletişime geçmeyi düşünebilirsiniz.

Bu tarz işlemleri yapan kişilerde medyum hoca olarak kendilerini ortaya koyan kişilerdir. Medyum hoca olmak herkesin yapabileceği bir iş olarak görülmemeli. Ayrıca her dua herkes tarafından yapılıp kabul görülebilecek bir durum değil.

Yani her durumda medyum hocaların kapısını çalmak ile karşı karşıya kalmanız mümkün bir durumdur. Kimi zaman bize çok yakın olan eşinizin kimi zaman da onun ailesinin bize olan etkilerinden dolayı soğutma duası yapmayı tercih edersiniz.

Bağlama Duası yazımı da incelemek ister misiniz?  Linki tıklayabilirsiniz.

Kendim soğutma duası yapabilir miyim?

Kendim soğutma duası yapabilir miyim diye birçok insan araştırma yapmaktadır. Karşılıklı yaşanan her ilişkinin bir ömrü olduğu gibi her aşkında bir ömrü bulunmaktadır. Yalnızca bazı aşklar bitene kadar hem aşık olanı hem de aşık olunanı maalesef üzer.

Her ne yapılırsa yapılsın bir daha sevdiği adama ısınamayan kadın için artık her şey bitmiş demektir.  İşte aynı durum karşı taraf için geçerli olmadığı zaman yapılacak en mantıklı çözüm de Kendim soğutma duası yapabilir miyim?  sorusu devreye giriyor.

Kocalarını kendilerinden soğutmak isteyenler internet sitelerinden bu konu hakkında araştırma yapmaya başlıyorlar. İnternet sitelerinde bir dua için bile sayısız farklı sonuç çıkar. Bundan dolayı da bir kişi internette bulmak için araştırma yapsa da, en doğru yol bir medyum hoca tarafından yardım almaktır.

Soğutma duası okuyup istediğine kavuşmak isteyen insanların bilmeleri gereken en önemli konu iyi niyetli olunmasıdır.

Eski eşim için soğutma duası

Eski eşim için soğutma duası  okumak istiyorum diyen bir kişi son çare olarak duaların gücünden yararlanmak isterler. Ayrılmak konusunu bir zamanlar evli olduğu insana anlatmak oldukça zor bir durum iken, bir anda bunu karşı tarafın kabul etmemesi de süreci bir hayli zor duruma sokacaktır. Bu gibi durumlarda ayrılık sürecini kabullenemeyen ve hala evliliğin kurtulacağına inanan taraf her durumu olduğundan daha zor duruma sokar.

Bundan dolayı da Eski eşim için soğutma duası sayesinde eşini kendinden soğutmasını sağlar hem kendini hem de bir zamanlar sevdiği kişinin yaşamı için yeni bir sayfa açmış olur. Bu dua ile her iki taraf da hiç farkında olmadan kendilerini yıpratan bir ilişki içinde olma zorunluluğundan da kurtulmuş olur.

Soğutma duaları kimler için yapılır?

Soğutma duaları kimler için yapılır dendiği zaman akla ilk gelen şey size aşık olan bağlılık duyan birisine yapılan dua olarak tanımlanabilir. Soğutma duası aile içinde de yapılabiliyor. İki kardeşi bir birinden soğutmak, arkadaşların arasını açmak, akrabaları birbirinden soğutmak için ve daha bir sürü nedenden dolayı bu dua uygulanıyor. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış olup yapılacak duayı bir uzanana durduktan sonra kendinize en uygun bir duayı bulabilirsiniz. Aynı zamanda şunu da belirtelim ki dualar farklı amaçlar için okumak duanın tesirini bozar.

Soğutma dualarının etkileri nasıldır?

Soğutma dualarının etkileri nasıldır dendiği zaman bunu anlamak ilk başta çok zor. Duanın ne zaman nasıl etkin edeceği bilinmez. Soğutma suları sizin üzerinizde 24 saat önce okunmuş olabileceği gibi aylar öncede yapılmış olabilir. Etkileri ise şu şekildedir;

 • Sevdiği kişiye karşı bir anda soğuma
 • O kişinin sesine ve görünüşüne bile tahammül edememe
 • Sevdiğiniz kişinin yanında huzursuz olma
 • Ortada bir şey yokken kavga çıkarma
 • Aile içerisinde huzursuzluk, kardeşler arasında geçimsizlik

Gibi durumlara maruz kalınır. Eğer Soğutma dualarının etkileri nasıldır diye düşünüyorsanız, yukarda saydığımız bu tarz durumlara maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bir uzman hoca ile iletişime geçip en mantıklı seçimler yapmalısınız. Size kimin soğutma duası okuduğunu bilmeniz mümkün değildir.

Çünkü soğutma duasını sizi çok iyi tanıyan biriside okuyabilir ya da sizin ailenizin içinden biriside okumuş olabilir. Bu konuda uzman bir hoca seçerken dikkat etmeniz gerekenlerden birisi de uzman bir hocayım diye sizi para tuzağına düşürmemesidir.

Youtube kanalım için buradan ulaşabilir diğer konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Oyla post

9 Yorum

 1. Selamünaleyküm arkadaşlar belli ki tek değilim bu sıkıntı da 26 yaşında işinde gücünde bir insanım bir evin bir oğluyum bundan 6 ay önce bir ilişkim oldu her şey iyi bir şekilde giderken bir anda anlaşamadık Ben ayrılma kararı aldım şayet sıkıntılarda büyümüştü yanı sıra ben kararımı aldım ama o hala peşimi bırakmadı ve çok rahatsız edici hareketlerde bulunmaya başladı kabul etmek istemiyordu sanırım aslında birbirimize hiçbir kötülüğümüzü olmamıştı Ben de uzaklaşması için Muharrem hocama başvurmuştum Allah razı olsun 20 gün içerisinde aldım etkiler dahilinde şu an her iki tarafın da daha rahat daha huzurlu daha sıkıntısız olduğunu düşünüyorum ayrıca ben de Muharrem hocama başka bir konuda başvurdum o konuda da yardımcı oldu sağolsun hala da iletişimin devam etmekte kendisi ile yi ki onunla çalıştım İyi ki onu tanıdım Ben de çok memnunum hocamdan

 2. Selamünaleyküm hocam soğutma duanız ile gerçekten Allah razı olsun kısa bir sürede hayatımdaki sıkıntıdan yavaşça da olsa kurtulmaya başladım en azından aramaları daha az olmaya başladı kafam biraz daha rahat sayenizde daha rahat uyku uyuyabiliyorum lgi ve alakanız için çok teşekkür ederim iyi ki tanıdım sizi.

 3. selamun aleyküm hocam paylasımlarınızı cok arastırdırm sızınle ırtıbatımdan sonra verdıgınız bılgılerle cok guzel aydınlattınız. allahın iznı sizin vesilenizle insallah dileklerimiz yerıne gelecek insallah.

 4. Gerçekten böyle bir şey okuduğumu sanmıyorum öncesinden. Bu platformda hakiki olan birini keşfetmek çok güzel bu konu hakkındaki düşüncelerini paylaştığın için ve Bunu başlattığın için teşekkürler.

 5. Sogutma duası konusunda sizin üzerinize medyum tanımam gerçekten de o kadar çok medyumla çalışıp sonuç alamayınca sizin de onlar gibi olduğunuzu düşündüğüm için beni gerçek anlamda mahçup ettiniz sizlerden binlerce kez özür dilerim. İşimi yaptığınız içinde teşekkür eder ellerinizden öperim. onca oalsılıktan sorundan sevdiğimi uzaklaştırıp 15 günde sevdiğim kızı aramı yapıp benim evlenme teklifi yapbilmemi sağladınız. Sizden daha ne isteyebilirim ki ? Sağolun muharrem hocam.. 05468272875

 6. slm herkese !! Siz siz olun piyasada boşuna medyum bakmayın o öylemidir bu böylemidir medyumların dürüstü iyisi burada çünkü. Kendine yönteleri kendi özel bir büyü vasıtasıyla bütün sorunlarınızı çözebiliyor. Ben kendi adıma söylemem gerekirse Medyum muharrem hoca sayesinde iş ve aşk hayatım son derece iyi bir hal aldı diyebilirim. Sizlerde gözünüz kapalı muharrem hoca ile çalışabilirsiniz. 05468272875

 7. Merhabalar Evimde hiç huzurum kalmamıştı arkadaşlar. Eşim sürekli her şeyi sorun edip kavga çıkartıyordu. muharrem hocam sağ olsun beni rahatıma kavuşturdu. Kendisine durumu anlatıp soğutma duası yaptırdım. O kadar etkili oldu ki. Aradan 5 ay geçti ve artık tamamen boşanmış bulunuyoruz. Gerçekten rahat bir nefes aldım. Allahım sizden razı olsun Medyum Muharrem hocam..

 8. slm arkadaşlar ben 14 yılık evliyim severek isteyerek anlaşarak evlenmiştik eşime çok seviyordum bir gün aniden evi terk edip giti sebebi başka bir kadın olduğunu öğrendim bir arkadaşım Medyum Muharrem beyi tavsiye etti Medyum Muharrem bey bana dediği gibi eşim 14 gün içinde soğutma işlemi ile diğer kadından uzaklaştı ve hatta 14 gün olmadan bana geri döndü adım atmaya başladı allah razı olsun iyi ki Medyum Muharrem ile çalışmışım herkese tavsiye ederim çok güvenilir bir medyum..

 9. Merhabalar ben istanbuldan bekcan bundan bir süre önce Medyum Muharrem hocayla ısrarım üzerine soğutma işlemi yaptırdım gerçekten kendisi inanılmaz biri 16 günde bütün işimi çözdü kendisi çarpıcı biri resmen nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara