Soğutma Duaları

Soğutma Duası

Soğutma Duası

Soğutma duası, insanların bazen başvurdukları dualar arasında yer almaktadır. Etrafınızdaki sevmediğiniz insanları uzaklaştırıp bu duadan yardım alarak ayırabiliyorsunuz.

Soğutma Duası
Soğutma Duası

Soğutma duası ile insanları kendinizden uzaklaştırmanız mümkündür.  Canınıza tak eden bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman iki kişiyi bir birinden soğutmak için dua yapmak gerekliliği kendini göstermektedir veya bu işi ehli ile yapan bir kişi ile iletişime geçmeyi düşünebilirsiniz.

Bu tarz işlemleri yapan kişilerde medyum hoca olarak kendilerini ortaya koyan kişilerdir. Medyum hoca olmak herkesin yapabileceği bir iş olarak görülmemeli. Ayrıca her dua herkes tarafından yapılıp kabul görülebilecek bir durum değil.

Yani her durumda medyum hocaların kapısını çalmak ile karşı karşıya kalmanız mümkün bir durumdur. Kimi zaman bize çok yakın olan eşinizin kimi zaman da onun ailesinin bize olan etkilerinden dolayı soğutma duası yapmayı tercih edersiniz.

Bağlama Duası yazımı da incelemek ister misiniz?  Linki tıklayabilirsiniz.

Kendim soğutma duası yapabilir miyim?

Kendim soğutma duası yapabilir miyim diye birçok insan araştırma yapmaktadır. Karşılıklı yaşanan her ilişkinin bir ömrü olduğu gibi her aşkında bir ömrü bulunmaktadır. Yalnızca bazı aşklar bitene kadar hem aşık olanı hem de aşık olunanı maalesef üzer.

Her ne yapılırsa yapılsın bir daha sevdiği adama ısınamayan kadın için artık her şey bitmiş demektir.  İşte aynı durum karşı taraf için geçerli olmadığı zaman yapılacak en mantıklı çözüm de Kendim soğutma duası yapabilir miyim?  sorusu devreye giriyor.

Kocalarını kendilerinden soğutmak isteyenler internet sitelerinden bu konu hakkında araştırma yapmaya başlıyorlar. İnternet sitelerinde bir dua için bile sayısız farklı sonuç çıkar. Bundan dolayı da bir kişi internette bulmak için araştırma yapsa da, en doğru yol bir medyum hoca tarafından yardım almaktır.

Soğutma duası okuyup istediğine kavuşmak isteyen insanların bilmeleri gereken en önemli konu iyi niyetli olunmasıdır.

Eski eşim için soğutma duası

Eski eşim için soğutma duası  okumak istiyorum diyen bir kişi son çare olarak duaların gücünden yararlanmak isterler. Ayrılmak konusunu bir zamanlar evli olduğu insana anlatmak oldukça zor bir durum iken, bir anda bunu karşı tarafın kabul etmemesi de süreci bir hayli zor duruma sokacaktır. Bu gibi durumlarda ayrılık sürecini kabullenemeyen ve hala evliliğin kurtulacağına inanan taraf her durumu olduğundan daha zor duruma sokar.

Bundan dolayı da Eski eşim için soğutma duası sayesinde eşini kendinden soğutmasını sağlar hem kendini hem de bir zamanlar sevdiği kişinin yaşamı için yeni bir sayfa açmış olur. Bu dua ile her iki taraf da hiç farkında olmadan kendilerini yıpratan bir ilişki içinde olma zorunluluğundan da kurtulmuş olur.

Soğutma duaları kimler için yapılır?

Soğutma duaları kimler için yapılır dendiği zaman akla ilk gelen şey size aşık olan bağlılık duyan birisine yapılan dua olarak tanımlanabilir. Soğutma duası aile içinde de yapılabiliyor. İki kardeşi bir birinden soğutmak, arkadaşların arasını açmak, akrabaları birbirinden soğutmak için ve daha bir sürü nedenden dolayı bu dua uygulanıyor. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış olup yapılacak duayı bir uzanana durduktan sonra kendinize en uygun bir duayı bulabilirsiniz. Aynı zamanda şunu da belirtelim ki dualar farklı amaçlar için okumak duanın tesirini bozar.

Soğutma dualarının etkileri nasıldır?

Soğutma dualarının etkileri nasıldır dendiği zaman bunu anlamak ilk başta çok zor. Duanın ne zaman nasıl etkin edeceği bilinmez. Soğutma suları sizin üzerinizde 24 saat önce okunmuş olabileceği gibi aylar öncede yapılmış olabilir. Etkileri ise şu şekildedir;

  • Sevdiği kişiye karşı bir anda soğuma
  • O kişinin sesine ve görünüşüne bile tahammül edememe
  • Sevdiğiniz kişinin yanında huzursuz olma
  • Ortada bir şey yokken kavga çıkarma
  • Aile içerisinde huzursuzluk, kardeşler arasında geçimsizlik

Gibi durumlara maruz kalınır. Eğer Soğutma dualarının etkileri nasıldır diye düşünüyorsanız, yukarda saydığımız bu tarz durumlara maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bir uzman hoca ile iletişime geçip en mantıklı seçimler yapmalısınız. Size kimin soğutma duası okuduğunu bilmeniz mümkün değildir.

Çünkü soğutma duasını sizi çok iyi tanıyan biriside okuyabilir ya da sizin ailenizin içinden biriside okumuş olabilir. Bu konuda uzman bir hoca seçerken dikkat etmeniz gerekenlerden birisi de uzman bir hocayım diye sizi para tuzağına düşürmemesidir.

 Youtube kanalım için buradan ulaşabilir diğer konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
05468272875