Bağlama Büyüleri

Yeni Bağlama Büyüsü

Yeni Bağlama Büyüsü

Yeni Bağlama Büyüsü İki kişi arasında yaşanan ilişkiler mükemmel olsa da ilişkinin bir adım ötesi olan nişanlılık süreciyle birlikte ilişkilerde sıkıntılar da yaşanmaya başlar. Bunun bir nedeni de nişanlılık süreciyle birlikte ailelerin de ilişkiye dahil olması sonrasında ilişkilerde yıpranıyor. Ne yazık ki bu durum sadece nişanlılık, düğün, ev tutma gibi belli başlı süreçleri değil; hemen hemen tüm süreçleri kapsıyor.

Bazen aileler farkında olmadan değerli varlıkları olan çocuklarının ilişkisini yıpratsa da; bazen de bilerek ve isteyerek yıpratıyorlar. Temelinde kıskançlık ve benciliği olduğu bu sorunu çözmenin bir yolu da konuşmaktan geçiyor. Bu durumdan şikayetçi olan kişi hem eşiyle, hem de ilişkilerin yıpratan bu kişilerle konuşmalı.

İletişim kurarken kesinlikle karşı taraf suçlamayacağı gibi konuşan taraf kendisinin konuşmaya neden ihtiyaç duyduğundan ve yaşanılan bu durumun karı ve koca ilişkilerine nasıl zarar verdiğinden de söz etmeli. Tüm bunlara rağmen karşı taraf yaptıklarının sorumluluğunu almadığı gibi karşı tarafı suçluyorsa; yapacak da pek bir şey kalmıyor.

Yeni Bağlama Büyüsü

Evliliğinden vazgeçmek istemeyen ve her şeye rağmen mutlu olmaya çalışan kişi çareyi soğutma dualarında bulur. Soğutma duaları içerisinde en çok araştırılan dualar; aileden soğutma duası, denenmiş soğutma duası, denenmiş uzak tutma duası, hemen etki eden soğutma duası yer alıyor. Soğutma dualarının amacı kişiler arasında soğukluk girmesini sağlasa da, iyi amaçlarla yapıldığında kişilerin hayatını iyileştiren bir etkiye sahiptir.

Denenmiş Soğutma Duası

Denenmiş soğutma duasının amacı dua okuyan kişi ile dua okunan kişinin arasını açmaktır. Denenmiş soğutma duası aşık olan kişilerin birbirinden ayrılması gibi kötü bir niyet için olduğunda başarısız olması da kaçınılmazdır. Çünkü dualar iyi niyet ve büyük bir kalp temizliğine ihtiyaç vardır.

Soğutma dualarının başarıya ulaşması için soğutma dualarında deneyimi olan bir medyuma ihtiyaç vardır. Dua okumak isteyen kişi medyuma soğutma duasını neden okumak istediğini, ihtiyaçlarını ve duayı okumak istediği kişi hakkında bilgi verir. Medyum danışanına ihtiyacı olan soruları sorduktan sonra dua için gerekli hazırlıklara da başlar.

Burada önemli dua okumak isteyen kişinin medyumla paylaşmış olduğu bilgilerin doğruluğudur. Bilgilerin yanlış olması sonucunda ise dua okuyan kişilerin istemediği sonuçlar olabilir. Örneğin dua okuyan kişi soğutmak amaçlı okuduğu dua etkisini aşık ederek de gösterebilir. Tam da bu sebeple dua okumak isteyen kişiler dua okurken kullanılacak olan tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmalıdır.

 Bağlama duası yazım için linki tıklayınız.

Denenmiş Uzak Tutma Duası

Denenmiş uzak tutma duası sayesinde dua okuyan kişiler istemedikleri kim var ise onları hayatlarından uzak tutabilir. Bu nedenle soğuk tutma duasının gücünün ve etkisinin yüksek olduğu düşünüldüğünde medyum desteği şarttır.

Denenmiş uzak tutma duaları sayesinde kişiler eski kocalarından / karılarından, eski sevgililerinden ya da kendilerine aşık olan ancak hayatlarında istemedikleri kişileri hayatlarından uzak tutarlar. Denemiş uzak tutma duasının başarıya ulaşmasının sonrasında dua da bir süre sonra etkisini göstermeye başlar. Duanın etkisini göstermesiyle birlikte dua okunan kişinin iletişim kurma çabaları da azalmaya başlar.

Bir süre sonra ise dua okunan kişi kendi hayatına devam ederken, dua okuyan kişi de kendi hayatına geri döner. Her iki kişi de birbirinin hayatından artık uzaktadır. Öyle ki dua okunan kişi bir zamanlar aşık olduğu kişinin adını bile ağzına almaz.

Hemen Etki Eden Soğutma Duası; Yeni Bağlama Büyüsü

Hemen etki eden soğutma duasının tercih edilme nedenleri arasında duanın etki süresinin kısa olması da vardır. Yaşadıkları hayattan mutlu olsalar bile hayatlarındaki istenmeyen kişinin vermiş olduğu huzursuzluk sayesinde hiçbir zaman tam olarak mutlu olamazsınız. Bunun nedeni de istemedikleri birinin pasif ya da doğrudan şiddeti yüzünden korkmamalarıdır.

Hemen etki eden soğutma duası sayesinde dua okuyan kişiler hayatlarındaki bu huzursuz durumdan da kurtulurlar. Dua eden kişi iyi niyet ve büyük bir inançla duasını okuyarak, dileğini kabul olması için elinden geleni yapar. Sadece  dua okumasıyla birlikte bile kişi manevi açıdan huzur bulur.

Aileden Soğutma Duası Yorumları

Aileden soğutma duası yorumlarını okuyan kişiler dua konusunda da net bir karar verirler. Her ne kadar dua okumaya karar verme sürecinde, internetten yararlansalar da, dua okuyabilmek için bir medyumdan destek almalılardır.

Youtube kanalımızı incelediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
05468272875